Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi problémás...

Miért van ennyi problémás férfi manapság?

Figyelt kérdés
Az egyik zaklat, követett, nem érti a nem szót! Közöltem vele még egy üzenet bármi megyek a rendőrségre, elég volt 1 év belole! A másiknak csak a fittnes csajok kellenek akik non stop csak a teremben lógnak és 'percenkent'toltogetnek fel minden lt, meg azt is amit nem kéne... A harmadik egy élősködő, saját lábán megalni képtelen selejt aki játssza az eszét csak nem tudom mire. Jelenleg is abból van csak pénze, hogy bele mentek és többet fizetett neki a biztosító közben a bátyjával és az apjával lakik egy 2 szobás lakásban. A normális férfiak vagy foglaltak vagy ki mentek külföldre? Nem mielőtt nekem estek, nekem nem ikyenek kellenek! N29
2021. ápr. 8. 17:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, ne foglalkozz ezekkel a majmokkal.😅 Direkt idegesíteni akarnak, minden kérdés alatt vannak hasonló trollok.
2021. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. ápr. 8. 19:54
 23/30 anonim ***** válasza:
39%

Kezdj el sportolni, kérdező, elég jól lehet ismerkedni olyan férfiakkal , akik sportolnak.

Persze ha más hobbid van, akkor ott ismerkedhetsz értékes férfiakkal.

Ja, hogy nincs semmilyen hobbid?

Akkor így jársz.

2021. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23 jajjj de nagy szád van így anonim... Nem veszed észre, hogy ezzel a stílussal csak magadat jaratod le? Hú de egy idióta hülye vagy... Paraszt :)
2021. ápr. 12. 15:34
 25/30 A kérdező kommentje:
Te se lehetsz kulomb mint akitől ki írtam...
2021. ápr. 12. 15:34
 26/30 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél eddig? Kocsmában? A hely meghatározza azt, hogy kik vannak ott jelen. Nyilván otthon ülve város a sült galambot és/vagy durván túlsúlyos vagy. Neked kell változnia, ha jobb pasit akarsz!
2021. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Gyp.-s!
2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

36-39 éves korára már illik összerakni egyedül, szülői segítség nélkül is egy saját lakásra valót, megvenni, ott lakni?

Nem tudom, csak kérdezem.

Jó lenne. Hogy lehet?

2021. ápr. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ahoz képest amiket a nők csinálnak ez semmi
ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kései Sirató ***** válasza:

És te, kérdező, 29 évesen hol tartasz? Érdekes, hogy a szerencsétleneket vonzod. Mit gondolsz, mi ennek az oka? Min tudnál változtatni?

A kedves, értelmes válaszolókat negatívan értékeled, holott tökjó tanácsokat kaptál. Lehet, hogy tényleg a sültgalambot várod? Vagy benned is rengeteg a hiba? Én ezeket kérdezem, a választ neked kell tudnod.

ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!