Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egyszer vissza...

Igaz, hogy egyszer vissza fogja kapni amit velem tett?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai világ igazsága: A jó megkapja méltó büntetését, a rossz meg röhög rajta.

Ne nagyon várj isteni igazságszolgáltatást. Az öreg már rég tesz rá magasról, mi van velünk.

2019. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos.

Nincs olyan felsőbb hatalom, ami konkrétan ezt ellenőrzi, és gondoskodik róla, hogy kicsesszenek vele ugyanolyan arányban azzal, amit veled tett.

Nincs kizárva, hogy őt is érje valami, de az akkor is csak egy véletlen lesz, nem pedig a jogos büntetés, ami már érett egy ideje.

2019. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
volt egy barátom aki engem nagyon tönkretett lelkileg is, folyton hazudozott nekem stb stb és most összejött egy lánnyal..
2019. febr. 24. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak bízni lehet benne, de a való életben nagyon nincs ez így.
2019. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem igazságos, nem lehet tudni, ki hogy jár, a jövő kiszámíthatatlan... Nem lehet azt se tudni, a sors, gondviselés, vagy teremtő igazságot szolgáltat -e...
2019. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én is ugyanigy jártam. Az a vicces, hogy előző kapcsolata azért ért véget, mert őt is megcsalták és kidobták. Erre a következő kapcsolatában, ami velem volt, ő csalt és ő dobott ki engem. Az előző kapcsolatomban én csaltam meg a páromat, most engem csaltak meg.


Hiszek a karmában és abban, hogy mindenki megkapja egyszer méltó büntetését.

2019. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz. Nyugodj meg - vissza fogja kapni. De te ezt ne ellenőrízd, mert nem tudható hogy mikor. Engedd el! Lépj tovább, és próbálj boldog lenni amennyire csak lehet...
2019. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ki dónti el mi az igazság?
2019. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*dönti
2019. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy vissza fogja kapni. az élet igazságtalan
2019. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!