Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik már be vannak oltva,...

Akik már be vannak oltva, miért pánikolnak a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy 2,5 millió ember be van oltva, ez mennyit segít stb. Mègis mindenki pánikol, ha feljön a nyitás kérdése.

Akkor mi értelme az oltásnak?

Vagy hiába be leszünk oltva, akkor is bezárva fogunk élni?


Én is regisztràltam, de elgondolkodtató így...



2021. ápr. 8. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
ennek nagy része az elsőt kapta meg, azt is mondjuk ebben a percben. kell egy hét a védelem kialakulásához, és a 2. adag.
2021. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mármint a második után kell 2-4 hét (Típustól függ).


Ezen kívül nem tudjuk, hogy 100%-os védemet nyújt-e az oltàs. Azt tudjuk, hogy a beoltottak kevésbé adják tovább, ha megvan a nyájimmunitás, akkor sokkal kevésbé lesz veszélyes.


A nyájimmunitás valahol 60-80% között alakul ki. A 2,5 millió, az 25%.

2021. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább azt nem értem, hogy aki kapott első adagot, az miért xarik mindenre, és dobja le magáról a maszkot, aztán akad ki, ha rászól pl a piac igazgatója
2021. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

A biztonságos nyitásához kevés 2,5 millió oltott. Az érettségizők nem kaphatnak oltást még, de nincs protokoll arra, hogy mi lesz, ha karanténba kerülnek vagy lebetegednek a nyitás miatt.A diákok családtagjai közül a többség még nincs oltva. Tele lesz a tömegközlekedés iskolába, munkába járókkal.

Stb.

2021. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól, hogy be van oltva, még elkapatja ezt a kórságot, a nem is olyan veszélyesen, mint oltás nélkül.
2021. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!