Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak olyan sokan...

Miért nem akarnak olyan sokan oltakozni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy látom, ez csak egy hangos, de törpe kisebbség. Interneten soknak tűnnek, de pl. a személyes ismeretségi körömben senki nem utasítja el az oltást, inkább mihamarabb oltatná magát, ha tehetné.
2021. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok kísérleti nyúl. A vakcinákat jó esetben évekig tesztelik, mielőtt használni kezdenék. Nem tudjuk, mire számíthatunk velük.
2021. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Én sem értem mi a baj azzal, hogy egy tök ismeretlen kotyvalékot szúrnak belénk, amiről még azt sem tudják meddig véd.
2021. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
2! "Nem vagyok kísérleti nyúl." Dehogynem. Csak nem az orvosok/tudosok, hanem a virus kisérletezik veled.
2021. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
4-es: Arra a vírusra gondolsz, amit egy vuhani laborban fejlesztettek ki, majd engedtek szabadjára, hogy aztán a milliárdokért megvett kínai vakcinával megvédd a tyúkszaros életedet?
2021. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Évszázadok óta nincs ellenszere a ráknak/pestisnek/ebolának és még sorolhatnám. Egy védőoltás kifejlesztése alaphangon 7-8 év. Most azt akarjátok nekem mondani, hogy egy év alatt csináltak oltást egy olyan vírus ellen, amit még teszttel sem tudnak biztosan kimutatni?
2021. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem a kifejlesztés 7-8, hanem a tesztelés. Most nincs idő arra, hogy ennyi ideig elhúzzuk.
2021. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Én gyereket szeretnék , konkrétan ezért. Nem javasolják oltás után még 2 hónapig az oltást. 33 éves vagyok de ha regisztrálnék ki tudja mikor kerülök sorra, utána várjak az ismétlőre kitudja mennyit. Utána várjak még két hónapot. Na ezért nem.
2021. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem együtt fejlesztették az oltást a vírussal, azért lett ilyen hamar készen.
2021. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem akarják, mert sok a tévhit, félinformáció vele kapcsolatban. Ha az emberek jobban értenék, hogyan működnek az oltások, a tudományos világ, a gyógyszeripar, az oltásfejlesztés, akkor sokkal többen akarnák.

A kormánynak pedig jelenleg az lenne az egyik fő feladata, hogy a népesség tájékoztatja ezekről. Ehelyett 20milliárdét építenek Nyíregyre stadiont a másodosztályba, Löller minden héten Dubajba jár és csak lopnak, lopnak.

2021. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!