Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nyári szakmai gyakorlat jó?

A nyári szakmai gyakorlat jó?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szakmai gyakorlat

Később még a javadra válhat amikor az önéletrajzodba nem csak a tanulmányokat tudod feltüntetni hanem szakmai gyakorlatot is bele tudsz írni

2021. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
az úgy konkrétra sikeredett
2021. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon élveztem, sok érdekes, hasznos dolgot tanultam közben, ráadásul sok motivációt is adott hogy láthattam hol dolgozhatok majd X év múlva.
2021. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
én konkrétan ennek köszönhetem a mostani állásomat. beváltam nyáron, megtartottak következő tanévre gyakornoknak, utána létszámstop miatt semmiképp nem lehetett folytatás, de végül másfél év múlva, amikor ember kellett, ajánlattal kerestek.
2021. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég jó, főleg ha szerencséd van a hellyel és lelkiismeretesen tanítanak, neadjisten ott is ragadsz.
2021. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, lehet jó is.

Volt olyan helyem (BSc-n), amit ki nem állhattam, bár egyébként sokat tanultam, mert az emberek hozzáállás meg maga a cégben uralkodó légkör undorító volt.

Később, MSc-n már direkt olyan helyre mentem nyári munkára (ami gyakorlatnak volt lepapírozva), ami kifejezetten érdekelt már régóta, az tetszett is, meg valószínűleg én is nekik, mert végzés után főállásban ott vagyok most :)

2021. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!