Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudhatnád hogy van-e...

Ha tudhatnád hogy van-e túlvilág és mikor halsz meg, akarnád tudni? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
(Azt is lenne lehetőség tudni, hogy ha van túlvilág, milyen formában).

2021. ápr. 9. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Csak azt akarnám tudni, hogy mikor halok meg.
Csak azt akarnám tudni, hogy van-e túlvilág, és ha igen, milyen formában.
Mindkettőt
Egyiket sem
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még szép.
2021. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretném tudni, mikor halok meg, mert attól a dátumtól rettegnék mindig. Viszont arra kíváncsi lennék van-e túlvilág és milyen ott. Bízom benne, hogy van!
2021. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
2. Ha kiderülne hogy van túlvilág, akkor az is kiderülne hogy nem létezik halál. Az az nincs mitől félni.
2021. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként földönkívüliek biztos hogy vannak intelligensek. A vezetőink nagy valószínűséggel tudnak is róluk, de a kis embernek sose fogják elmondani. Igazából mindenről sokkal többet tudnak amit elmondanak nekünk. Szóval ezzel az erővel már lehet tudnak valamit a lélekről illetve arról mi lesz vele pontosan.
2021. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván tanultam fizikát, biológiát, pontosan tudom, hogy ezek a dolgok hogy működnek. Ebbe beletartozik a jóslás hitelessége is, úgyhogy ennyit arról, hogy bárki megmondja, mikor fogsz meghalni.
2021. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
#3: Azért a túlvilágon biztosan más "élet" lenne. Ott nem lennének veled a még élő családtagjaid, ismerőseid. Én inkább a jelenlegi életemben maradnék még sokàig.
2021. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt szeretném tudni, hogy van-e túlvilág, azt viszont nem, hogy mikor halok meg. Biztos vagyok benne, hogy sokat örlődnék rajta, túlagyalnám és a dátumhoz közeli napokban biztosan feszültebb lennék és félnék is.
2021. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DeMoR ***** válasza:
100%

Mind2 tudása konkrétan olyan számomra, mint az alkimistáknak volt a bölcsek köve. Ha meg van mikor halok meg, az feltételezi az eleve elrendelést, tehát addig NEM halok meg, tiszta cool. :D

Aztán még azt is tudnám, hogy miképp éljem a maradék életem, mert tudnám kinek van igaza a túlvilágot illetően. B)

2021. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 DeMoR ***** válasza:
66%
Plusz szerintem csak az nem akarná tudni ezeket, aki fél. xd :/
2021. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Én egyiket sem szeretném tudni, mert az megváltoztatná az élethez való hozzáállásomat, nem tudom milyen irányba, de sehogy sem szeretném. Legyen meglepetés.


A halálom napját ha tudnám, akkor kevésbé lenne izgalmas az élet.

Ha tudnám, hogy nincs semmi ezután az élet után, az megölné a reményt, talán hullámvölgybe kerülnék.

Ha tudnám, hogy van valami, ami nekem nem tetszik, akkor örökre depressziós lennék.

Ha tudnám, hogy van valami, ami nekem tetszik, akkor pedig értelmét vesztené a földi életem.


Egyiket sem szeretném.

2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!