Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd kisiklani a lábam alól a talaj... Úgyérzem jó lenne meghalnom. Mikor a halálra gondolok akkor mosolyogni szoktam.


De ugyanakkor a családomnak nem akarok fájdalmat okozni. Bár nekik elég közömbös vagyok úgyérzem... Soha nem érdeklődnek felőlem hogy milyen napom volt, vagy hogy vagyok... Igazából már gyerekkorom óta kiközösítenek, más vagyok... A természetem ebből akadt, nem igazán akarok magam mellé senkit, csak egyedül lenni... A fiúk soha nem érdekeltek, ők is csak fikázni tudtak engem. Rengeteget sportolok, futás, torna. Ilyenkor egy picit elfeledem a gondjaim, de ma is meg tegnap is erdő mellett futottam és elgondolkodtam hogy felkötöm magam... Csak aztán eszembe jutott a "család"... Volt már a családunkban öngyilkosság egyébként. Sokszor eszembe jut a nyomorult életem, olyankor kiráz a hideg, nem tudom leírni... Egyszer nagyon kitörtem. Anyukámmal összevesztem és ő azt mondta bárcsak meg se születtem volna :(. Elfutottam otthonról, és sírtam... Kb 1 órán át folyamatosan.


Hogy mondhatott ilyet... Nem drogozok, nem iszok, nem pasizok, nem kurv @zok... Segítek a házimunkában stb.


Azóta gondolom hogy közömbös vagyok nekik, miután ezt mondta... Nem is hiányoznék senkinek ? Amikor ebbe belegondolok akkor nagyon szomorú leszek, és felerősödik az érzés hogy megakarok halni... Nem panaszkodni akarok, csak hogy valaki próbáljon megérteni, vagy bármi... Egyébként 22 éves vagyok, szóval már nem tini... De tinikorom sem volt, amit nem bánok. Mert látom milyen lányok vannak...


Mit tegyek hogy eltudjam fogadni ?



2021. márc. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson mások miatt meg pláne ne tedd!
2021. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Az öngyilkosság nagyon kemény, elviselhetetlen dolgot okoz(hat)nak. Ezért a legnagyobb önzőség azt mondani, hogy azért ne legyél öngyilkos, amit hátrahagysz.


Az élet szar.

Semmi értelme.

De arra gyorsan rájössz, hogy senkit nem érdekel, hogy neked gondod van és soha senki nem fog segíteni. Egy eszköz vagy, ami pénzt gyárt, és abból tud venni szolgáltatást, mint a másik figyelmét, vagy szeretetét.


Ennyi.

40 éve ezt élem.

2021. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél beszélgetni valakivel, írj nyugodtan!:)

Ne legyél semmiképpen sem öngyilkos!

2021. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne legyél öngyilkos. Inkább írj, nekem.
2021. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva, amit anyukád mondott. Lehet, hogy tényleg közömbös vagy neki, de lehet, hogy csak meggondolatlanul mondott ilyet. De te függetlenül másoktól értékes vagy. Mindegy, hogy ki mit gondol rólad. Semmiképp ne dobd el az életed magadtól! Ha van kedved az élet értelméről beszélgetni, írj privátban!


Üdv: Lóránd

2021. márc. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%
Az öngyilkosság nem megoldás! Biztosan nagy fájdalmat okoznál anyukádnak, hisz a saját gyermeked eltemetni... Egy cipőben vagyunk, nekem is hasonló problémáim vannak. Próbálj meg nyitni mások felé! Írd le a gondolataidat egy naplóba az csökkenti a stresszt. Nagyon jól teszed hogy edzeni jársz!! Esetleg nézz filmet, vagy hallgass zenét. Engem ezek megnyugtattak.
2021. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!