Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokát számít, hogy a személyim...

Sokát számít, hogy a személyimen a képen "csúnya" vagyok?

Figyelt kérdés

Mikor bemondták a karantént, és, hogy minden befog zárni pont előtte egy héttel vettem első autómat és akkor derült ki, hogy levolt járva a személyim, szóval azonnal kellett csináltatni egyet mivel másnap már időpontot kellett volna kérni viszont én házibuliból indultam. A hajamból két külön helyen még véletlenül se szimmetrikusan két tincs kilóg, a szemem karikás és még egyenesen se ülök. Nagyon gáz? Szokták nézni a személyi képet?

18/f



2021. ápr. 9. 11:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz
Nem gáz
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gáz az nagyon gáz. A kép nem. Annyi a lényeg, hogy felismerhető legyél.
2021. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is hasonlítasz önmagadra, akkor rendben.
2021. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Háromévente 1x megnézi valaki, ha igazoltatnak... A kutya nem törődik vele...
2021. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a személyimen úgy nézek ki mint egy kövér labda, valóságban meg nagyon messze állok tőle, na ez lenne a gáz maximum, de ez sem az. Ne aggódj ilyeneken
2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ennél nagyobb gáz az, hogy akkor is SZAR lesz a kép amikor direkt készül rá az ember. Egyszerűen pofátlanság, hogy nem oldják meg, hogy tiszteséges kép készüljön az emberekről, képet meg úgye nem lehet vinni. Szóval mondanám, hogy veszítsd el, és csináltass később ujat, de az se lesz jobb.
2021. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Megkérdezik, hogy rendben találod a képet. Ha nem, készül másik. Persze nem a végtelenségig megy ez, de nem kell az elsőt elfogadni. Nincs jelentősége, hogyan nézel ki rajta, felismerhető legyél.
2021. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majdnem mindenkinek rossz... Nem lehet mosolyogni, fapofát kell vágni és a gép, amivel fotóznak is elég gyenge. De úgysem nézi azt senki komolyabban. Aki elkéri, az meg idegen és csak rápillant, semmi jelentősége nincs.
2021. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az enyém is nagyon rossz szokott lenni, egyszer csináltattam ilyen aluljárós igazolványkép készítő kabinban fotót. Az meg rögtön jól sikerült, nyilván ott jobb kamera van, jobbak voltak a fényviszonyok. Kár, hogy nem lehet ezt berakni, csak amit ott készítenek. De nem érdemes ezen rágódni, olyan amilyen.
2021. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Négy képet csináltattam velük, mikor ott voltam, egyik szarabb lett mint a másik, ezért mindegy volt melyiket használták. Én sem értek hozzá, ők sem értenek hozzá, csak őket ráadásul még csak nem érdekli. :))))
2021. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!