Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyat akinek a covid...

Van olyat akinek a covid oltás után valami erősebb mellékhatás keletkezett?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz erősebb mellékhatásként, itt az ismerősöknél láz, izomfájdalom, fejfájás, hidegrázás volt szinte mindenkinek 2-3 napig, illetve sajnos idősebbek jártak úgy, hogy ráoltottak a covidra, szóval már fertőzöttek voltak tünetmentesen és akkor kapták meg az oltást, sajnos kórházba is kerültek.
2021. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
36%
Egyből ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy regisztráltassam a Windowsomat.
2021. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Múlt pénteken lettem pozitív. Első 2 nap volt kisebb hőemelkedésem, fáradt voltam, gyomrom fájt.

3. Nap már nem volt hőm.


Kicsit több mint egy héttel később (de amúgy már napok óta) semmi bajom.

2021. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én a Pfizert kaptam. Utána kb 3 napig fájt a karom ahova kaptam, de csak kicsit. Észrevettem hogy meg is volt dagadva. Még két napig elég fáradékony voltam és fájt a fejem. Szerencsére nem volt semmi durva, mint pl a tesómnak aki lázas lett. Igaz ő astra zenecát kapott.
2021. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3 vagyok. Most miért is lettem lepontozva?? Csak mert leírtam egy tapasztalatot? Tök jogos... rohadjak meg mert nem volt komoly bajom...
2021. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3as te a covidot kaptad el vagy az oltástól lettek ezek a tüneteid?

Mert én úgy értelmeztem hogy te a vírust kaptad el én meg kimondottan az oltás utnáni tünetekre voltam kíváncsi. Lehet ezért pontoztak le mert nem a kérdesre válaszoltál. ( én mondjuk nem pontoztalak le, és bocsánatot kérek ha esetleg én értelmeztem félre a válaszod és az oltás utáni tapasztalataidat írtad le)

2021. ápr. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!