Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megváltoztatom a nemem,...

Ha megváltoztatom a nemem, hamarabb mehetek nyugdíjba? F50.

Figyelt kérdés
Volt már ugye, hogy férfinak született egyedek nőnek lettek átvezetve az okmányokban, mert nőnek vallották magukat. Ha ezt bekamuzom, hogy nőnek érzem magam, de csak most merem ezt felvállalni, talán nekem is sikerülhet.
2021. ápr. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2021. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó. Most már én is kíváncsi vagyok.
2021. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked is 65 év lenne, annyi most férfinak és nőnek is.
2021. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ne azon gondolkodj, hogy köcsögöt csinálj magadból. Inkább dolgozz, ne rajtam akarj élősködni!
2021. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de a nők akkor is tovább élnek. Már csak ezért is megéri!
2021. ápr. 9. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Kis cica, úgy megkopasztanának a pszichológusok és orvosok (ugyanis az elsőből 2 szakvélemény kell, többszöri látogatással, az utóbbiból 3) hogy nem tudnád végigvinni ezt a kis murit. A hivatalok nem dolgozzák fel a beadott kérelmeidet, nem tudnád megváltoztatni sem a neved, sem a bejegyzett nemed. Minden okmányodat újra kellene csinálttani ami megint iszonyat pénz, nem jutnál a végére.


Magyarországon előbb végzed kukában darabokban, csillagom. Szuper muri, vágj csak bele!

2021. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A feleségeddel mi lesz? Eztán ő lesz a férjed?
2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A feleségemmel ezután leszbikus kapcsolatban fogok élni. Az is teljesen természetes, normális és elfogadott párosítás.
2021. ápr. 9. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Takarodj el nyugatra, ott szívesen látnak.
2021. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!