Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak is szoktak olyan...

A férfiak is szoktak olyan nőre gondolni aki nem lehet az ővék?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a férfiak gyorsan túl teszik magukat a dolgokon és a nőkőn is úgy általában,míg fordítva kissé lassabb folyamat.

Ez igaz?

A férfiak szoktak úgymond szomorúak lenni egy nő miatt aki mondjuk valami oknál fogva nem jött össze velük? Vagy esetleg más irányt vett az életük vagy akár mindketten mással jöttek össze, mert így alakult.

Szoktak ilyeneken gondolkodni vagy ha már úgysem jött össze akkor rögtön elvan felejtve?


2021. ápr. 9. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze h szoktam, nagyon sokat. Szerintem ez a normális a férfiaknál. Durván hangzik, hogy mindenkit leszarnak csak úgy, és mennek tovább. Bár, aki ilyen életstilustt él, annak normális már, hogy annyi partner után nem ragaszkodik senkihez sem. De ez az élet tőlem távol áll.
2021. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
A férfiak romantikusabbak a nőknél. Sokan férfi nem vallaná be soha, pedig így van.
2021. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig gondolok néha a 17 évvel ezelőtti barátnőmre, akit 8 éve nem láttam, új kép sincs róla, már családja van. Remélem nem gondoltad, hogy a férfiaknak nincsenek érzelmei...
2021. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan férfi nem vallaná be soha, pedig így van."

Ezt a mondatot nem tudom hogy hoztam össze, elnézést kívánok!

2021. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elfelejtve,szoktam ezen gondolkodni,van mikor álmodozom is.


23F

2021. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, hogy a férfiak gyorsan túl teszik magukat a dolgokon és a nőkőn is úgy általában,míg fordítva kissé lassabb folyamat."

Cáfolnám.


Szerintem a nők azt játsszák meg picit, hogy romantikusabbak, a férfiak meg hogy keményebbek.

Sőt mi is csinálunk ilyen "indokolhatatlan" "hülyeségeket" mint ti. pl: Úgy keltem fel egyik reggel, hogy az általános iskolai osztálytárscsajjal álmodtam, akivel nem volt köztünk semmi...:D És mondhatom, szar volt felkelni:D

2021. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2021. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
konkrétan a gondolataim 90%-a
2021. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És most jön a fordulat.

Akkor is gondoltok olyan nőre aki nem lehetet a tiétek, ha valaki mással jöttök össze?

Vagy ha már lesz párotok, akkor azonnal felejtős a nő?

2021. ápr. 12. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne felejtős? Nem lehet egyik pillanatról a másikra felejteni, nőknek sem, férfiaknak sem.

Attól függ, ha szerelmes vagyok akkor nem gondolok rá nyilván, de ha csak egy pótlékot szereztem akkor igen.

2021. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!