Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, fiúk! Mit gondolnátok...

Férfiak, fiúk! Mit gondolnátok, vagy neketek hogy esne, ha a barátnőtök nem engedné, hogy költsetek rá, vagy ha még nem vagytok együtt, nem engedné, hogy randin te fizess?

Figyelt kérdés

Fiatal lányról van szó, max 25 éves. Még otthon lakik. És akármilyen kis összegről van szó, csak akkor enged fizetni ha következő alkalommal ő fizethet.

Nem egy pénzeszsák, még tanul. Meg dolgozik mellette.


2019. febr. 4. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezzel úgy vagyok, ha akarok úgy is én fizetek :D

Egyébként ha van mögötte valamilyen komoly indok, akkor tiszteletben tartanám.

2019. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mi számít komoly indoknak ?

Amúgy próbáltam már fizetni, de akkor itt ott pénzt találtam és többet mint amennyibe valójában került.

Amikor beszéltünk erről azt mondta, hogy miatta senki pénztárcája ne legyen üres, rá ne költsön senki. Konkrétan nem indokolta meg.

2019. febr. 4. 11:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk én csak barátnőmnek fizetnék, vagy hívnám meg italra, stb.

Nem hinném, hogy ettől kiürülne a pénztárcám.


Komoly indok, nem is tudom, kényszeresen mindent magának akarna fizetni, ilyesmik.

2019. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet a hátterében,lehet már valaki tett neki utalást olyan dolog miatt,hogy ő fizeti az italt amit megisztok.Nekem volt már ilyenre példa, valakivel találkozgattam ő fizetett és amikor nem alakultak a dolgok( alakulhattak volna, ha lett volna türelme kivárni mert nem volt számomra se közömbös) akkor tett ilyen utalást ami a fizetést illeti.Pedig nem nagy fogyasztás volt egy-egy forró csoki vagy tea és általában egy italt egy találkozás alkalmával.Egyébként 1-2alkalommal én is fizettem a 7-8 találkából.Emiatt én se szeretm igazán ha a férfi fizet esetleg egyszer vagy ha valamit megtesz pl. meghív italra akkor önzetlenül tegye és ne hozza azt fel utána vagy inkább ne fizesse ki.Mindenesetre jobb ezeket a dolgokat tisztázni. Van olyan férfi aki sértőnek érzi ha a nő fizet.

Drága ajándékot pl.mobil telefont szintén nem szeretném ha valaki venne nekem- egy az, hogy van is,másodsorban nem szeretnék tartozni. Ez függ az egyén anyagi helyzetétől is,de ha jól is áll akkor is feleslegesek a drága ajándékok inkább egy közös hétvégét vagy kirándulást részesítenék előnyben, nem kötelező érvényűen és nem kérném, hogy Disneylandbe vagy Barcelonába vigyen.

2019. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Most látom férfiaknak szólt a kérdés, én nőként írtam le a véleményem :-)
2019. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki ez fontos, akkor miért nem tartod tiszteletben?


Öszintén szólva én sem szeretem, ha bárki is fizet nekem valamit, mert utána igen sokszor megkapja az ember, hogy kihasználja a másikat, és az ilyet jobb megelözni!

Szerintem ez lenne a normális.


MEllesleg ha egy barátot/havert hívsz meg (aki dolgozik), öt is meghívogatod? Mert nem hiszem, ott alapnak tartod te is a felesben fizetést.

2019. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő sosem fizet felesbe. Vagy ő fizet, vagy ha nem, legközelebb had fizessen ő. A barátait is meg szokta hívni, akár moziba akar egy tea\kave/limonádé-ra
2019. febr. 4. 11:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint így fogja fel a dolgokat.Mi is megszoktuk egymást hívni barátnőkkel, barátokkal italra,süteményre olyankor ha valaki fizetni akar hozzáteszi,hogy ő fizet.

Ennek a fizetgetésnek van hátulütője is.Pl.egy barátnőmmel azelőtt sétáltunk és hol egyikünk, hol másikunk hívta meg egy italra a másikat.Ő egyszer sétaközben megkérdezte van-e nálam pénz,úgy gondolta akkor beülhetünk egy italra ő fizeti az övét én pedig az enyémet.Mondjuk ez a kérdés kicsit furcsán jött ki. Megkérdezhette volna van-e kedvem meginni valamit, ha nem lett volna nálam pénz úgyis mondtam volna most nem mert nincs nálam pénz.

2019. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Örülnék neki, én exelbe vezettem anno mennyi volt a csaj 2 év alatt, azóta nincs is nőm.. drága hobbinak bizonyult. Számomra.
2019. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
És ezzel mi a probléma?? Örülj neki hogy ilyen jófej ez a làny. Akkor legyen az egyszer te fizetsz legközelebb meg ö. Nem nagy dolog. Úgy làtom ha az embereknek nincs semmi problémàja akkor csinàlnak maguknak:D
2019. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!