Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1.Meddig tart ki nektek egy...

1.Meddig tart ki nektek egy 50g os cigidohány? 2.Hogyan készítitek a cigarettát, milyen módon, kinek mi a jó, és miért? 3.Töltitek vagy csavarjátok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így még nem mértem, de 2 hétig biztos kitart. Töltögetem, és az a spórolós trükköm, h rövid cigiket csinálok. Sokszor csak a rágyújtás az öröm, de 2-3 slukk után már nem kell, ezért pocsékolás lenne teljes hosszú cigiket gyártanom.
2021. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És vannak rövid hüvejek is, vagy elvágod?
2021. ápr. 10. 08:28
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es! Úgy pedig a hüvelyt is pocsékolod.

Egyébként hova lettek a válaszok?

2021. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gáz-szerelő Zoli ***** válasza:

Philip Morris blue extra és Primus cigi hüvely.

Töltöm és sajnos csak 5-6 napig elég. 😊

2021. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ebbe a topic a tetted a kérdést?

Ha nem a dohányos topic a tetted a kérdést, akkor ne lepődj meg, ha felhívják a figyelmed arra, hogy másokat is veszélybe sodorsz a "passzióddal"...

Sőt elárulok még valamit: a dohányos topikban is mindig van olyan, aki a dohányzás ellen beszél....

2021. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dohányosba tettem nem tudom miért került ide!!!!⚠️
2021. ápr. 10. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, akkor a moderátorok ezt elizékélték. Jelentettem a kérdést, remélem átrakják a jó topikba.
2021. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom itt milyen gyenge dohányosok vannak nekem 3 nap alatt vége az 50gos dohanynak
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!