Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt az egészet anyám pasija...

Ezt az egészet anyám pasija ak lehet be tudni?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éve vannak együtt sajnos... Ez kB úgy néz ki, hogy 0 együtt nyaralás, utazás, nem is éltek együtt soha (hála a jó istennek!!) na a rokonság pedig pláne 0, azt se tudom a pasinak ki kicsoda vagy ki el és halt. Na a lenyeg a lényeg (igen, nagyon durva kapcsolat👌) sajnos nekem szinte csak negatív tapasztalatom van ezzel a férfival kapcsolatban! Éltem huzamosabb ideig külföldön, másik városban, dolgoztam 16 - 18 órákat, szóval nem piszkos a munka ha van!! Tavaly ősszel úgy meg csinálta a cirkuszt velem, hogy testi sertesig fajult a dolog! Sose kértem tőle semmit, mivel sose tekintettem rá mint ha az apám lenne! Minden dolgomba bele szólt, kerdezosjodott kivel vagyok együtt, van e valaki ha van ki az, a családja után kutakodott stb... Mivel jelenleg anyám hoz haza költöztem a járvány miatt, sajnos munkát keresek most is (meg szűnt ahol dolgoztam) anyámmal volt egy ősze szolalkozasunk ami szerintem mindenhol van vagy párkapcsolatban is, konkrétan nekem jött az ürge! Mellesleg anyám lakásából ki akar tenni a kulcsaimat el venni és zárat csereltetni... (nem anyám vette hanem papam tegyük hozzá! ) mi jogon akár egy olyan személy ki tenni aki nem az apám és papír sincs róla, hogy amilyen rokonság a állnak? Mi joga van ehez? Azóta meg nekem kell megguznim magam miatta. N
2021. ápr. 10. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam, ha itthon el romlott valami, egy szöget nem fogott meg és csavart volna be anyámnak, vagy ha a csap csopogott semmit nem csinált soha!! Ha a redőnyt kellett le cserélni megint csak a szerelő jött....
2021. ápr. 10. 12:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, neki lehet betudni.
2021. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyám teljesen megváltozott! Apámmal tartom a kapcsolatot nem ismert rá
2021. ápr. 10. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Beszeld meg vki noismerosoddel,akit anyad nem ismer,h jatssza el,h ismeri a pasit es szoktak talalkozni.

Akar kuldjon uzeneteket neki.

Te meg tegyen parfum vagy ruzsfoltot a foszer cuccara.

2021. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!