Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni egy csalado...

Szeretnék segíteni egy csaladon, melyik futar szolgalat vállalja?

Figyelt kérdés

Egy facebook ismerősöm segítséget kért. Tartós elelmiszer, tisztalkodasi eszközök, stb. Szeretnék neki küldeni csomagot, anonim. Kb20kg lenne a csomag 60x60cm-es doboz. Tescot szoktam küldeni ilyen esetben, de nagyon sokszor nincs áru és a fele rendelesem hiányzik. Ami ilyen helyzetben nagyon kellemetlen.

Illetve anonim szeretnek most maradni. Tesconal meg ott a szállító level.


Olyan futárt keresek, aki hazhoz jön es elviszi vidékre a csomagot. Persze álnevet használnék(szomszedomet, megbeszeltem vele) Sprinter futart neztem, de nem tudom hogy mennyibe kerül. Nem annyira sürgős, hogy másnap ott legyen, de jó lenne ha 1 héten belül.

Szerintetek melyik futarszolgalat vállal egyedi kereseket, es mennyibe kerülhet?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2021. ápr. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen cég is működik. Sokat segít, ha tudod, mekkora a doboz (raklap?...) mérete és súlya.

Itt van hozzá egy kalkulátor:

[link]

2021. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Csomagautomatából szerintem lehet név nélkül is feladni.
2021. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
[link] -hez +1. Nagyon jó szolgáltatás.
2021. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kedves 1!írtam a parametereket. De köszönöm, ez a kalkulator szuper, remélem igazabol is igy van.

2.Csomagpont sajnos nem jó, mert nem tudom odacipelni a csomagot. :(

Köszönöm szépen a válaszokat Mégegyszer!

2021. ápr. 10. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, láttam, azonban a kb.20 kg sajnos nem elég pontos, mert van ahol 20 kg fölött már óriáscsomagnak vagy mi a szösznek minősül a küldemény. Ahogy a 60 x 60 x ...? sem fed le minden kérdéses paramétert.:)

Remélem, sikerrel jársz!

Jó volt olvasni, hogy ebben "mesterkedsz":)


(Az #1 válaszoló voltam)

2021. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!