Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmultam 40, nincs csaladom,...

Vespone kérdése:

Elmultam 40, nincs csaladom, es meg legalabb felesegem sem vot. Nem reg kaptam egy szolgalati lakast, de sajnos annyi ev utan mar egyszeruen azt sem tudom hogy ismerkedhetnek meg egy novel. Mit lehet itt tenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább tudom, hogy mi vár rám...


20/F

2014. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

neked talán van esélyed internetes társkeresőn ha más mód nincs...mert abban a korban eléggé felkapottak ezek az oldalak...de akár itt is találhatsz pár gyöngyszemet :)

21F

2014. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es hadd várjon rád, de szerintem ne menj azon az úton ahol ezzel találkozhatsz :)
2014. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalak. Ott tuti találsz. Na persze nem egy fullos 20 éves puncit, de egy kellemes partnert jó eséllyel.
2014. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyere oda ahol én dolgozom, van pár 40-50 év körüli magányos nővér. Bár nem olyan fullos bigék, de el kell kezdeni valahol....
2014. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!