Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valamiért nem jön össze soha...

Valamiért nem jön össze soha semmi, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, bármikor eltervezek valamit az élet közbeszól. Úgy volt hogy kimegyek idén nyáron angliába a nővérem mellé, nem mert korona van. Elhatároztam hogy diákmunkázni fogok akkor nyáron, másfél hónapja keresek munkát és meg mindig semmi, elkezdtem az Ecdl vizsgám, 3bol 2 bukta, csinálhatom majd újra. Nem sajnáltatni akarom magam, csak éreztetni hogy nem a levegőbe beszélek. Mit kéne tennem? Hagyjam abba, mert majd alakul? Vagy próbáljak megjobban ragorcsolni? Kezdem en ezt feladni mostmar.. Lelkesen belevágok mindig mindenbe, és legtöbbször önhibámon kívül elromlik minden. Elegem van ebből.

2021. ápr. 13. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Üdv a felnőttek világában. Innentől kezdve életed végéig így lesz. Majd megszokod, meg megtanulod átvészelni.
2021. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi? Ez, amit írtál, semmi. Felnőtté válás része, hogy az élet nem fenékig tejfel és nem teljesül mindig az, amire vágyunk, sőt... Szokj hozzá...
2021. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

"elkezdtem az Ecdl vizsgám, 3bol 2 bukta"

"legtöbbször önhibámon kívül elromlik minden. Elegem van ebből."


Némi ellentmondást látok.

2021. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Erre számíts a továbbiakban is. Az élet általában nem a tervek szerint alakul. Az ECDL-re pedig ezek szerint nem készültél fel kellően. Néhány egyetemi szakon igen keményen meg kell dolgozni a 2-esért is.
2021. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ne aggódj ezen. A vizsgádra készülj fel rendesen. A korona mindenkinek keresztbe tett valamennyire. Sajnálom, hogy nem tudtál kimenni nyáron a nővéredhez.

Ne hagyd abba a tervezést, mert ha nem tervezek,nincsenek céljaid, akkor biztosan nem sikerül, ha van cél, és teszel érte, akkor legalább a lehetőség megvan.

Kitartást! És sok sikert a vizsgádhoz.

2021. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Az ECDL-vizsga szerintem tényleg a te hibád, felesleges külső tényezőre fogni.


De egyébként ahogy itt többen írták, kezdj hozzá szokni, hogy ilyen a felnőtt élet. Nagyon sokszor fogsz azzal találkozni, hogy valamit kitatálsz és az élet máshogy rendezi a dolgokat, olyanok történnek majd, amikre nem lesz befolyásod, nem mindig fog megtérülni a befektetett energia és így tovább.


Néhány év és csalódás után megedződsz.

2021. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyáron ki tudsz majd menni a nővéredhez 2 hónapra biztosan,mert már jönnek az engedmények,legalább is angolban május valahanyidikától utazhatnak el az emberek.

Ha sikerül ki jutnod akkor ne azon görcsölj hogy kevesebb időd van ha nem töltsd el hasznosan,sok sikert.

Sajnos ez a felnőtt élet részben ilyen.

2021. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az 1,2nek köszi, tudom hogy ez sokak problémájához képest semmi, de nekem most ezek a legnagyobbak az életemben, és? Szerintem ez nem olyan dolog amit most becsmérelni kéne.

3- "legtöbbször" mondtam hogy kiemeltem pár példát a mindennapjaimból, a legtöbbször pedig (mert látom meg kell magyaráznom😀) azt jelenti hogy nem mindig, de vannak kivételek, de általában így van. Többire pill és válaszolok.

2021. ápr. 13. 13:02
 9/11 A kérdező kommentje:
4-5-6-7nek nagyon szépen köszönöm, igazatok van. Felpontoztam, de azért ha valakinek még van hozzáfűzni valója haklgatom😊
2021. ápr. 13. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Közmondás, bölcsesség: Ha meg akarod nevettetni Istent, mondd el neki a terveidet! Jót, és hangosan fog nevetni.
2021. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!