Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aj, valamiért nem tudok...

Aj, valamiért nem tudok semmit se letölteni, azt írja meghiúsult - elégtelen engedélyek. Mit kell tennem, hogy olyan legyen mint eddig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Aj, változtasd meg a letöltési helyet valami olyanra, amit felhasználói jogokkal is lehet írni vagy futtasd a Chrome-ot rendszergazdaként.
2019. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
A dátum stimmel a gépeden?
2019. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de aj, én vagyok a rendszergazda, nem vagyok sima felhasználó... meg hiába mondjátok amit mondtok nem tom megcsinálni... meg most már az is van, hogy nem tudok törölni, mert rendszergazdai engedély szükséges!

jelenleg nincs aktiválva az operációs rendszerem, ahhoz lehet köze? segítsetek egy laptopanalfabéta szegény szerencsétlen lánynak!!!!

2019. jan. 7. 23:34
 4/6 tabaki ***** válasza:
Tudomásom szerint az aktiválatlan Windows is működőképes marad, némi szépészeti korlátozástól és figyelmeztetésektől eltekintve, de erről többet mondhat, aki azt használ. Én víruskereséssel folytatnám, de megeshet, hogy csak alkalmilag akadt össze valami a rendszerben, és legközelebb problémátlanul működik.
2019. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem lehet alkalmi emr túraidítottam,d e írtok vírust
2019. jan. 8. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Most akkor még egyszer magyarul...
2019. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!