Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lányokkal barátkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lányokkal barátkozni, de valamiért a lányokkal nem nagyon tudok szót váltani, mit kellene tennem? 18/f

Figyelt kérdés
Egyébként csendes visszahúzódó természetű vagyok.

2018. aug. 31. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. De szerintem egy olyan lányt kéne találnod aki nyitott feléd is. Anélkül tényleg nem megy.
2018. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE úgy állj hozzájuk, hogy minden lány egy földiekkel játszó égi tünemény, mert akkor csak csalfa vak remény lesz. Gondold úgy hogy ő egy spanod, légy közvetlen szard le, hogy lány a tapasztalataim szerint bejön ez a stíló
2018. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ha közeledek lányokhoz akkor az osztályban tuti cikizni fognak vagy hasnlók
2018. aug. 31. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
És kit érdekel? Szerinted 5 év múlva a mostani középiskolás társaid közül hányal fogsz kapcsolatot tartani? A rohanó időnkbe nem szabad meg-meg állni ilyen kis dolgokért
2018. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MessorKing18 ***** válasza:

[link]


Olvasd el nézd meg a videóit.

Ha ez sem segít akkor semmi.

Én is visszahúzódó vagyok. Félénk. De megmutatta hogy lehet ismerkedni. Megpróbáltam és összejött egy randi.

A lány... később ott hagyott mert iszonyat katolikus én meg inkább a sátánizmust preferálom.

2018. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd, hogy egy internetes akadémia segít megtanulni csajozni, szánalmas.
2018. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gábor?
2018. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!