Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legribisebb dolog...

Mi volt a legribisebb dolog amit valaha tettél ?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk is válaszolhatnak.

2021. ápr. 14. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Felhúztam egy melltartót/magassarkút srácként
2021. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pitegamer ***** válasza:
100%
Hmm... Egy lányt utánoztam, de mozdulattal meg beszéddel is. Na akkor volt olyan aki azt hitte meleg vagyok... És lehet azóta is azt hiszi.
2021. ápr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az milyen vicces lehetett már tesa
2021. ápr. 14. 00:44
 4/10 anonim válasza:
100%
buliba sok srácot hagytam hogy rámmásszanak de mentségemre szoljon előtte par szakitottam egyik exemmel
2021. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez szakítás nélkül is rendbe lenne, azér vagyunk , hogy éljünk akkro szórakozzunk már egy kicsit ;)
2021. ápr. 14. 01:18
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
barátnőmmel csókversenyen nyertünk egy üveg pezsgőt egy buliban nyáron, utána meg több sráccal is csókolóztam, meg páran alám kavartak és végigtomboltam az egész bulit, mindenki azt hitte , vmi ribi vagyok úgy ráztam.
2021. ápr. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
wow, jó buli lehetett, az hogy aládkavartak az mit jelent mégis? :D
2021. ápr. 14. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Megbotlottam, és véletlenül ráestem egy random fiúra, aki hülyének nézett.
2021. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Mentem biciklivel egyberuhában egy elég hosszú távot de szerencsétlen módon nagyon fújt a szél és állandóan fújta felfelé a szoknyarészt. Egy idő után már nem volt kedvem fél kézzel folyton tartani, hagytam a fenébe, hadd fújja, igaz a bugyim nem látszódott ki de a combom eléggé. Biztos volt a forgalomban aki ribinek gondolt de leszarom. Nem bicajjal terveztem menni és siettem.
2021. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D hát erre mit mondjak...lettem volna az a szél aki belekapott a szoknyába :---D
2021. ápr. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!