Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vissza tudom őt valaha is kapni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom őt valaha is kapni?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatom után összejöttem egy rég látott fiú ismerősömmel, K-val. Első látásra szerelem volt, én még ilyesfajta kötődést sosem éreztem. Neki én voltam az első kapcsolata, talán szerelme is. Előttem tetszett neki egy lány, N. Mi sosem veszekedtünk, tökéletesen illettünk egymáshoz. A dolgok túl gyorsan haladtak mert nagyon vágytunk egymásra, de gyönyörűen megélt pillanatok voltak. Aztán K val jó ideig nem találkoztunk, és hiányzott ezért üzenetekkel bombáztam. N az osztálytársa. Osztálykiránduláson voltak, és vele bulizott. Nem írt nekem napokig. Aztán csúnyán leitta magát, és fogyasztott kábítószert is. Mikor írt, már flegma volt, bocsánatot is kértem tőle. Aztán találkoztunk, és közölte hogy itt vége van. Holott előtte mindig azt mondta megtalálta bennem élete párját... Utána sokáig könyörögtem neki, hogy adjon még egy esélyt... nem adott.. utána egy hónappal később újra találkoztunk, hogy beszélgessünk, ő egyedül volt, és akkor egymásnak estünk. De mondta hogy nem érez irántam szerelmet, és ezzel nem fog semmi sem változni. Mondta hogy csajozni fog... aztán egyre kevesebbet beszéltünk, egyre flegmább lett. 3 család, a miénk, az övék, és még két szülő, nagyon jóban vannak. Mikor találkozna a familytrió, ő sosem jön el. Nyáron lesz még rengeteg alkalom, mikor megjelenhet, remélem meg fog. A családja imádott engem, sokat vigasztaltak, indokolták Krisztián viselkedését. Azóta nagyban beszélgetnek N-nel. De szerintem semmi sincs közöttük, nagyon nem kavarós típus. Rengeteget bulizik. A haverjainakl rengeteg egyéjszakás kalandja volt. Vissza akarom őt kapni. Azt mondta nem hiszi hogy mi valaha is újra összejönnénk... Hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy igenis én vagyok a hozzá illő lány? Ha találkozunk öleléssel szoktunk köszönni. Nem nagyon beszélgetünk. 4 hónapig voltunk együtt, fél éve szakítottunk. A beszélgetéseket chaten én kezdeményezem... Bármit megtennék hogy visszakapjam, vissza akarom hódítani. Nekem ő a legtökéletesebb férfi a világon, és nem fogom feladni. Hogyan tudnám visszaszerezni? Próbálom magamból kihozni a maximumot... ő egy szöke hajú, izmos srác, szemüveges. Magas. Én is magas vagyok, duci, szintén szőke hajú és szemüveges. Ja és mindkettőnknek szürkészöld szeme van, külsőre nagyon passzolunk. N alacsony, vékony, szőke hajú, szürke szemű, nem olyan szép arcú. Kérlek segítsetek, nem teszek le róla semmi képp sem, hasznos tanácdokat adjatok kérlek! ❤️ Előre is köszönök minden hasznos választ! 18/L (K 19) (N 18)

2018. máj. 8. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de egyértelműen visszautasított többször is, ráadásul még kerül is téged.Hát szerintem semennyi esélyed nincs nála.Lépj tovább.
2018. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszer rákérdeztem direkt kerül e, azt mondta hogy nem... akkor mindig volt valami programja
2018. máj. 8. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #1-gyel, a jelek szerint teljes mértékben túlvan rajtad, neked is tovább kéne lépned!
2018. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!