Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elegem van a fiúkból, utálom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a fiúkból, utálom őket. Lesz ez valaha másképp?

Figyelt kérdés

Volt már dolgom pár sráccal, az összes jól meg is bántott..

Mindegyik csak ki akar használni, meg megaláz hogy alacsony vagyok és duci (jó, van rajtam egy kis felesleg, de nem igazán észrevehető.) Nem sok jót kaptam eddig (igaz csak két barátom volt, meg randik), és már kezdem elveszíteni a reményt hogy ez valaha is másképp lesz. Van még valaki aki hasonló helyzetben van? Van nektek hogy oldódott meg az ilyen jellegű problémátok? 18/l



2018. okt. 28. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasonló cipőben járok.Majdnem minden fiú ilyen.
2018. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiú ilyen, csak rossz helyről válogatsz.
2018. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok a páva. Például én nem ilyen vagyok. Jó, nem volt barátnőm eddig egyszer sem, de ez persze társaság és nevelés kérdése. Én személy szerint azt ajánlom keress egy srácot aki úgy gondolkodik mint én, miszerint senkit se bánts meg és hogy a belső a lényeg. A kis felesleg meg még jó is, a normális srácok nem a "pálcika" csajokat szeretik. Remélem segítettem ;) 18/F
2018. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A probléma megoldása, hogy rám írsz és megmutatom milyenek a nem tahó srácok ;)
2018. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Mármint a viselkedés nevelés és társaság kérdése (nehogy a barátnő nélküliségre gondolj :D)
2018. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem az alacsony dundi lányokat. Kar hogy megaláztak
2018. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi, én is téged! :c
2018. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
üdv a klubba. :D
2018. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok és sportos 17 és még egy fiú sem hívott el randira. Nem nevezném magam szépnek; de nem vagyon csúnya. Talán ha többet foglalkoznék az arcokkal és hajammal akk jobban néznék ki... De félek hogy úgy fogok kinézni mint az insta ribbbancok. Már megpróbáltam sminkelni és a hajam is máshogy hordtam; de senkit sem érdekelt. Nem vagyok egy HP. Műveletnek nem mondanám magam; mert csak 17 éves vagyok és az a tudás amit eddig szereztem; nem nevezhető muveltsegnek. Tudok normálisan kommunikálni és normális érdekes témákról beszélni; nem vagyok egy félénk típus szóval nem emiatt nem érdeklem a fiúkat. Legalább neked voltak randiid és volt pasid is. Ne panazkodj. Kösz.
2018. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Ne is akarj úgy kinézni mint a rib**cok, mert akkor csak olyan fiút találnál aki rib**cot keres. Egyébként ha félénk vagy csendes típus lennél, az se lenne baj, van akinek az is bejön. Én pl. nem szeretem ha valaki játssza az eszét és állandóan a figyelem középpontjában akar lenni.

Mondjuk az is igaz, hogy aki "menő arc", arra többen hajtanak, de tapasztalatom szerint ezek csak legfeljebb féléves látszatkapcsolatok.

2018. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!