Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamit...

Volt már olyan, hogy valamit elcsesztetek az életben ami a további életetekre is rossz kihatással van? Hogy kellene túltenni ezen magam, mikor nap mint nap szembesülök vele?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez attól függ miről vam szó. Pl gyilkoltál, vagy megcsaltál valakit? Nem mindegy érted.
2021. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg vagyok ilyen helyzetben, de próbálom menteni a menthetőt.
2021. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egészségügyi problémám van ami miatt folyamatos visszatérő fájdalmaim vannak. Ha korábban nem döntök egy beavatkozás mellett akkor ez elkerülhető lett volna.
2021. ápr. 15. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Huha, ez kemeny dio. Esetleg megprobalnam a figyelmem elterelni, mondjuk hobbival, vagy olvasnek konyveket, amk nem hangolnak le. Sokat jarnek tarsasagba, vagy legalabb telefonon, interneten probalnam a kapcsolataim fenntartani. Probalnam tudatosan a boldog pillanatokat halmozni.
2021. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a vírus előtt nem sokkal, élből elutasítottam egy térdműtétet, mert 1) azt hittem megleszek nélküle, 2) féltem, magától a műtéttől, ahogy attól is, hogy rosszabb lesz. Azóta volt egy olyan időszak, amikor azt hittem jól döntöttem és rendben lesz. Most sajnos úgy tűnik tévedtem.. most nincs állandó fájdalom, bár lekopogom, de sajnos kihat a mindennapjaimra.
2021. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!