Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretem a gyerekeket, velük...

Szeretem a gyerekeket, velük foglalkozom nap mint nap és hivatásomként élem meg a választott pályámat, viszont nem értem, hogy közeledve a harminchoz miért nem érzek késztetést a saját gyermekre. Ez változhat?

Figyelt kérdés

Lehetséges volna, hogy a megfelelő partner majd meghozza az érzést? Vagy efféle anyai ösztönnek önmagában jelentkeznie kellene?


És nem hiszem, hogy a szüléstől illetve a komplikációktól való félelmem, vagy efféle tényezők játszanának ebben szerepet. (gyógypedagógus vagyok egyébként)


2018. nov. 16. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen dolog, hogy aki folyamatosan sok gyerekkel foglalkozik (dadus, stb) az nagyon nehezen esik teherbe, és lehet, hogy ez fejben is így néz ki.
2018. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzek, csak én 30 felett vagyok. Volt egy párom akivel lett volna rá késztetés, hogy vállaljak gyereket, de senki mással nem, és alapvetően sosem volt bennem ilyen vágy, hogy gyerekem legyen.

Tesómnak vagy egy lánya de ő hiperaktív. Engem borzasztóan idegesít, hogy folyton rohan, kiabál, magyaráz, csapkod, nyafog, vergődik, nem köti le semmi és 60x el kell neki mondani valamit mire eljut az agyáig. 2 órát bírok vele legfeljebb, utána kirohannék a világból, pedig ritkán látom. De nem szeretem és nem is hiányzik, inkább menekülök előle. Pedig rokonom, gyerek, de akkor sem szeretem. Szóval azt hiszem nekem nem is való gyerek.

2018. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mert nem vágysz arra ami alapból megadatott.

Nagyon buta hasonlattal élve, egy pizzaszakács meló után nem akar pizzeriába menni, ha éhes. Imádja a pizzát, szereti a munkáját, de aznap már evett 2 pizzát is.

2018. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!