Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne írni az illetéke...

Érdemes lenne írni az illetékeseknek, hogy öcsém LoLos accountját tiltsák le?

Figyelt kérdés

16 éves öcsém rendszeresen káromkodik, amikor a haverjaival beszél és játszik ezzel a debil játékkal. A probléma az a mocskos száj, amit ilyenkor megenged magának, szerintem kezd idegbeteg lenni tőle. A legrosszabb, hogy sokszor vissza is felesel, volt már, hogy lekevertem neki néhányat, finoman jelezve, hogy fogja vissza magát, mert idősebbel beszél.

Most azon gondolkodtam, hogy utánanézek, ki ennek a hülye játéknak az illetékese, és melmagyarázván a helyzetet megkérem, hogy mivel ő fiatalkorú, és én pedig felnőttkorú vagyok, ezért jogomnál fogva tiltsák le erről a játékról.


2021. ápr. 17. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mégis milyen jogon tiltanák le? Nem tilos vele 16 évesen játszani.
2021. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Ostobaságot írsz. Semmi jogod nincs rá, hogy letiltasd a játékról, hiszen nem kell nagykorúnak lennie.

Viszont téged lehetne jelenteni az agressziód miatt.

2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, 13 éves kor fölött lehet használni, tehát a kora miatt nem fogják letiltani. Még ha kiskorú is, a szülei döntenek fölötte, nem a bátyja. Az meg, hogy csúnyán beszél, nevelés kérdése, nem a játék tehet róla.
2021. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szülei(nk) sajnos b*sznak rá nagyívben, mert már belefáradtak a nevelésbe. Engem sem érdekelne a hülye kis takony, ha nem hallatszódna át a szobákon keresztül a hatalmas mocsok, ami a pofájából ömlik ki, miközben ezt a debil játékot játssza. Ezért lett volna jó végre mindenkinek kinyitnia az iskolákat már kb januárban. :/
2021. ápr. 17. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Te sem beszélsz szofisztikáltabban mint ő, ráadásul te nem csak verbálisan, de fizikálisan is bántalmaztad őt. Egyik kutya, másik eb, egyformák vagytok.
2021. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te is ultra primitív vagy. Miért nem mutatsz neki jó példát? Te vagy az idősebb, rád kéne, hogy felnézzen!


Ha engem az idősebb testvéreim pofoztak volna, én is elküldtem volna őket a búsba.

2021. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezért lett volna jó végre mindenkinek kinyitnia az iskolákat"

Annyi ilyen ember van, aki szerint az iskolák fő dolga rendbe hozni azt, amit otthon elbsztak. Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok tanár...

2021. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!