Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud jó indokot írni...

Valaki tud jó indokot írni arra, hogy mostanság miért nem igazolnak vissza lányok fiúkat facebookon?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem minden fiú ismerkedni, vagy nyomulni akar, hanem csak gondolja, most mi baj lehet belőle, ha ott van az ismerősei között.
2021. ápr. 14. 15:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Mert mi oka lenne BÁRKINEK visszaigazolni egy ismeretlent?
2021. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom nem szoktam csak úgy jelölgetni, még azt sem akit ismerek valahonnan...majd jelöl ő. Néha van kivétel...egy 14 éves r..bancot bejelöltem mert tetszett, de nem igazolt vissza, biztos megijedt.
2021. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem akarja, hogy bárki lássa a posztjait.
2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyritkán szoktam csak olyanokat visszaigazolni, akiket nem ismerek. Facebookon nem szándékozom ismerkedni, ha mégis, más platformra megyek, vagy valamilyen csoportba, de feleslegesnek tartom, hogy csak úgy random bejelölgessenek és visszajelöljem őket. Mint ahogy most írtad is, ha nem is feltétlen nyomulni akar a srác, hanem "mi baj lehet, ha ott van a lány ismerősei között a fiú" ennek így mi értelme? Egy ismeretlen ember az ismerőseim között, akivel sosem beszéltem, nem is láttam még soha... Így mi értelme? Vagy nem tudom, lehet valaki az ismerőseik számának növekedése érdekében visszajelöl másokat, de ez így nekem felesleges dolog.
2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha helyes, jól néz ki, nem tünik olyannak, aki miatt bármi baj adódna abból, hogy ott van az ismerősei között.
2021. ápr. 14. 15:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tűnnek olyannak, hogy bármi baj lenne velük, közben meg...
2021. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen ismeretleneket vagy olyanokat, akiket ugyan ismerek, de életemben egy mondatot nem beszéltem velük, nem szoktam se be-, se visszajelölni.
2021. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi értelme lenne annak, hogy lenne még egy idióta ismerősöm? A képei nem érdekelnek, a posztjai nem érdekelnek, stb.
2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelölök vissza senkit, ha nem ismerem. Minek?
2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor jélölök vissza ismeretlent ha szimpi, vagy egy nagy közeli ismerősöm ismerőse.
2021. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!