Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közt miért több az...

A fiatalok közt miért több az oltás ellenes? 18-45 évesek

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%
Számos embert ismertem, aki már nem az.
2021. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem korfüggő, hanem inkább képzettség. Márpedig elmondható, hogy (funkcionális) analfabétából az idősebb korosztalyban több van, hiszen nem volr lehetőségük tanulni. Aki már egy középsulis biosz anyaggal tisztában van, az nem oltásellenes.
2021. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Mert például nekem már régen el kellett volna kapnom ezt a vírust és lélegeztetni kellene teljes erőből hogy ne fulladjak meg 😂 Nem tudom hogy miért nem pedig nem vagyok már éppen fiatal és olyanokkal vagyok körül folyton akik teszt alapján pozitívak és abszolút nem is vigyázok magamra. Semmit tényleg. Köhöghet mindenki rám nyugodtan. Szóval nem tudom ilyenkor mit gondoljak erről az egészről. Rohadtul idegesítő hogy akadályozzák az életem.Nézzétek meg ezt a sunyi kínát, csináltak korházas műsort erről a vírusról hogy milyen rosszul vannak a fertőzöttek, erre a világ azonnal beijedt és sorra vásárolja a vakcinájukat, maszkjukat, gépeiket miközben ők köszönik jól vannak, pedig éppen fordítva kellene lennie ha igaz lenne. Majd a többi gyártó is rácuppan erre a zsíros üzletre. Mi ez ha nem egy jól kitervelt aljas átverés.
2021. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%
Mert bennük még maradt megkérdőjelezés többnyire. Nem kajálnak be mindent, amit a média mond. Nem válnak olyan könnyen agymosott birkává.
2021. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%
A fiatalok még sok esetben naivak, lázadozok, ugy gondolják, hogy okosabbak az "idősebbeknél", ezért több náluk az oltásellenes. Más: elhunyt apósom 92 éves korában is up to date volt az interneten, autót vezetett rövid távolsagokon, és kiállitasokat szervezett, no meg hobbiból festett. Ja, mindezt Németországban, talán a német "idősek" mások, mint a magyarok?? Apropó, én 20 éves koromban "vén"-nek tituláltam egy 30 évest.
2021. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%

Azt is tegyük hozzá, senki nem szeret kisérleti patkány lenni.

Nyilván időseknél más hogy koronavírusba hal bele vagy túlélheti esetleges mellékhatásokkal, és más egy fiatalnál akinél 99% hogy túléli az egészet.

2021. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert használják az agyukat? Én is ebbe a korosztályba tartozom és nem veszek semmit készpénznek, amit mondanak, nem vagyok manipulálható, naiv. Kritikus gondolataim közepette több hibát is felfedezni véltem ebben a magyar oltási mechanizmusban: nem kell negativ teszt hozzá, nem kell alapos orvosi kivizsgálás, hogy tudjam van-e olyan betegségem, ami kizárja egy vagy akár az összes vakcinát, és nap mint nap kerülnek nyilvánosságra a súlyos mellékhatások is. Mellesleg tömegközlekedem a járvány kezdete óta, és egy év alatt sem lettem beteg. A riasztó adatok ellenére nem érzem úgy, hogy biztosan el fogom kapni a virust, és nem is Budapest áll lakosságarányosan a legrosszabbul. Szóval nem látom be, hogy miért is kellene gondolkodás nélkül fejest ugranom egy oltásba, amit várhatóan többször ismételni kellene a mutációk miatt.
2021. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

attól hogy tagadod azt amit orvosok kutattak éveken át, meg tudósok bízonyítottak nem leszel okos vagy épp jó kritikus csak magadat égeted le.

Ha szerinted nincs vírus csak menj el önkénteskedi egy kórházba... Aki meg azzal jön , hogy nem lehet egy vakcinát ennyi időt altt kifejleszteni az miért is használ internetet okostelefont vagy épp penrivot? Miért nem rekedtetek meg a floppy szintjén?


A tudomány gyümölcseitélvezitek , de amikor beüt a baj akkor érdekes annak vívmányai, hirdetzményei és eredményei ellen lázadtok. Az egész világ hülye igen , csak te otthon laikusként vagy okos és tudsz mindent jobban.

Épp mentálisan van gnd nálatok. Mindig kell gy ellenségkép vagy fogni valamire ha baj van. Nem is magatokban kell keresni a kudarc okát vagy belátni , hogy tényleg szr van? Nem! lázadni egyszerűbb óvodásként.


Ahogy egy bölcs mondta egyszer. a gondolkodás tudás nélkül veszélyes...

2021. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
41%
Most nem kel elmenni nyár van ilyenkor megszünik parancsra.Addig örüljél 18 amig otthon vannak az emberek és nem az utcán kötik fel a tudosokat meg a politikusokat.Mert 1 évig korlátoztak én erre nem hatalmaztam fel senkit.Ha továbbra is semmibe veszik az embereket majd jön az önbiráskodás akkor majd lehet sirni.
2021. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
19 jaj, haqgyjuk már ezt a fél mország anyitást követelte , hogy legalább nyáron elmehessenek valahova. most meg jön a nyáron nincs vírus. mintha nem miattatk lettek volna az enyhítések..
2021. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!