Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közt miért több az...

A fiatalok közt miért több az oltás ellenes? 18-45 évesek

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 21:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%
Mert buták, és azt hiszik,hogy mindenhez is értenek. Persze tisztelet a kivételnek, mert ismerek több olyan 30 év alattit, aki beoltatta magát, szóval akinek nem inge. . .
2021. ápr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiatal ismerőseim inkább arra panaszkodnak, hogy a szüleiket nem tudják meggyőzni, hogy oltassák be magukat. Én senkit nem ismerek, aki fiatalként ne kérte volna az oltást (olyat persze sokat, aki még nem került sorra). Pedig érthető lenne, hogy a betegség kisebb kockázata miatt kevésbé nyilvánvaló, hogy nekik is fontos.
2021. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%
A fiatalokra általában kevésbé jellemző a társadalom iránti felelősség vállalás. Valamint a mai fiatalok azt hiszik, hogy minél kritikusabb és cinikusabb valaki az ország vezetésével szemben, annál okosabb. Sok információ jut el hozzájuk, de gyakran nem tudnak eligazodni az egymásnak ellentmondó vélemények között.
2021. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

1,Komolyan mindig azon röhögök ilyen kérdéseknél, h megjelenik pár idősebb ember, és jól beszól a fiataloknak :D

és tényleg Magyarországon szinte az összes idős meg van róla győződve, h okosabb, jobb, mint a fiatalok?


hol vannak ezek a rendkívül okos tájékozott idősek? mert akár melóhelyen (mérnöki terület), akár fórumon vitába szállok (30 múltam) egy 50 felettivel, kiderül, a nagy pofa mögött hihetetlen tájékozatlanság van. egy átlag egyetemista mérföldekkel értelmesebben, mint egy átlag 50 feletti, sajnos ez az igazság.


2, mi az, h oltásellenes? az, aki nem akarja a kínai vagy orosz vakcinát? az nem oltásellenes, hanem értelmes ember.


olyannal még nem nagyonm találkoztam, aki semmilyen oltást sem sem hajlandó beadatni magának ,ja de bocs! egy régi ismerősöm, egy 56 éves konteós nő!

2021. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
24 es Az embert nem kor, származás,vagy bármi más szerint kell szortírozni. lehet egy 5 éves értelmes, és buta egy 70 éves. Ítélkezni meg pláne nem szerencsés, de megértem a fiatalos lendület dolgozik. Nézd én 52 vagyok, nem ellenzem az oltást, regisztráltam mégis meggondoltam magam. Nincs könnyű helyzetben senki, persze aki nem adatta be azt nyomja az a jó aki beadatta az meg azt. Túlságosan nagy a nyomás, az orvosok is két pártra szakadtak.Persze csak pár orvos vállalja be, ami érthető. Azt tudom, halt meg ismerős covidban, és halt meg oltás után is. Ugyanez vonatkozik a megbetegedésekre. Egy dologban azonos a vélemény, megfertőzöttnek veszélyes lehet az oltás, személyenként változó. Mért nem tesztelnek oltás előtt? Minimum még 2 millió jelentkező lenne. A rengeteg oltást akkor kaptuk, mikor nem volt épp kanyaró, himlő vagy bármi. A másik: 50 en voltunk egy osztályba, és soha senki nem lett rosszul .Most minden 4 ik ember rosszul van. Tesztelni kéne oltás előtt, így kicsit orosz rulett, bármelyiket választom lehetek beteg vagy halott. Ha oltok ha nem, csak az idő dönti el jól vagy rosszul döntöttünk. Élje túl mindkét fél, azt kívánom, összefogni kéne, nem vagdalkozni.Nagyon sok értelmes fiatal van, szinte tiszteletre méltó, és buta idős, de ez fordítva is igaz.
2021. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
33%
Nincsenek annyira manipulálva.
2021. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%
26 os manipulálnak mindenkit. Mi lesz ha kifejlesztik a 16 éves kor alatt adható oltást, hónapok kérdése.
2021. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
47%
27-es próbálnak mindenkit legalábbis. Az sem lesz jobb oltás, azt ki lehet jelenteni.
2021. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
41%

Persze... Nyílván mindenkit manipulálnak, a kovid osztályon dolgozók csak viccből vannak beöltözve vírusvédelmi ruhába, az emberek csak úgy meghalnak a semmitől, az oltásokban pedig csapvíz van. Hihető.

Szerintetek az orvosok miért oltás pártiak?? Biztos azért mert debilek és nem értenem hozzá, csak a fiatalok tudják a frankót.

2021. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
63%
Nem magyarázkodok, amit nem veszel észre magad más sem tudja helyetted.
2021. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!