Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a szép lányoknak lehet...

Csak a szép lányoknak lehet normális párjuk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség nagyon relatív dolog, de én úgy vettem észre a környezetemben, hogy a dekoratív nőknek sokkal több esélyük van normális párt találni, mint nem annyira dekoratív nőtársainkak? Szerintetek ez igaz?

2021. ápr. 18. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezek szerint én ronda vagyok. :(
2021. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A "...dekoratív nőknek sokkal több esélyük van normális párt találni..." Nem egyenlő azzal, hogy "Csak a szép lányoknak lehet normális párjuk"
2021. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Én meg azt vettem észre, hogy legszebb lányok valami orbitálisan ronda f..ikkal vannak, és egyáltalán nem is értem mit keresnek mellettük.


Szóval ennyit a szépségről, hiába adok magamra, hiába nézek ki jól...soha nem volt olyan nagyon, nagyon szép barátnőm.

2021. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos hogy könnyebb valamivel, mint a csúnyáknak, ez természetes. Mondjuk én az utcán ritkán szoktam látni szép lányokat helyes fiúkkal mászkálni. Többnyire inkább szép lányokat átlagos fiúkkal.


Amúgy leírnád légyszi, hogy mit értesz pontosan a normális alatt?😅

2021. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A csúnya lányokra a "biztos önbizalomhiányos, ezért hálás lesz, hogy egyáltalán ránézek és teljesíti minden kívánságom" logika alapján nyomulnak legtöbbször a frusztrált pasik. Ezt az is bizonyítja, hogy elutasítás esetén magukból kikelve ordítoznak. Úgy gondolják, hogy a csúnya lány senki, nincs joga nemet mondani.
2021. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
A szép lányoknak sokkal jobbak az esélyeik, ez igaz. A férfiak többet is elnéznek nekik, ha irracionálisan viselkedik egy nő, de szép, akkor 'szeszélyes', ha viszont csúnya, akkor 'hisztis'.
2021. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Hát szerintem én nem vagyok különlegesen szép, a barátom előtt a legnagyobb bók amit fiú mondott nekem az kb az volt, hogy nem vagyok azért annyira csúnya. Sportos alkatom van, de inkább tömzsi vagyok, nincsen rajtam tényleg semmi kirívó.

Ehhez képest a barátom aranyos, okos, házias, és jól is néz ki, helyén van az életében. Szóval ezt cáfolnám.

Ne ezen keseregj, hanem törekedj arra, hogy megmutasd az embereknek a személyiségedet, hogy jó ember legyél, és akkor akár szép vagy, akár csúnya, a legtöbben nem a külsőd alapján fognak megítélni.

2021. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Önsajbáltatás helyett miért nem arra fekteted az energiádat, hogy kihozd magadból a maximumot?

Nem irigykedni kell. Te mi azért, hogy neked is jó legyen.


Az, hogy valaki szép az még nem egyenlő azzal, hogy normális, szerelemtől teljes, és tartós, minőségi kapcsolata is lesz.

Pl. Vajna Timike vajon "mennyire"szerette a férjét? Szerinted a két szép szeméért ment hozzá Andy Vajnához?

2021. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jav.:

Önsajnáltatás helyett

Tenni azért, hogy

2021. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy kinek mi a szép, annyira szubjektív. Nem minden pasi gondolja ugyanazokat a lányokat szépnek. Akit te látsz "csúnyának", azt lehet más isteníteni fogja :D

Azt mondjuk megfigyeltem, hogy a nő ismerőseim közt aki nem egy 90-60-90 méretekkel rendelkező Victoria's secret modell (sok ilyen van), azoknak általában viszonylag nagy az önbizalmuk, és a férfiak számára ez vonzó (még a normálisaknak is).

De szerintem ha csak magunkból indulunk ki, mindannyian szívesebben keressük azoknak a társaságát, legyen az nő vagy férfi, akik szeretik és elfogadják magukat,nem? :)

2021. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!