Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányoknak miért nem tetszik...

Lányoknak miért nem tetszik ha kedvesek, normálisak, udvariasan bánnak velük?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalni, látni, hogy az ilyet kigúnyolják, ennyire nem szeretik h odafigyelnek rájuk ?

Inkább ez a fajta Na majd én megmondom a frankót stilus jön be lekezelően ?

Ha én nem vagyok ilyen, akkor nem érdemes keresnem a lányok társaságát ?


2016. júl. 1. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
manapság sajnos ez részben így van..
2016. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igy legalább tudom, hogy azt se kell komolyan venni, mikor azzal jönnek hogy mennyi bunkó pasi van :)
2016. júl. 1. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én aztán boldog lennék, ha lennének a környezetemben olyan fiúk, akik ha hozzám szólnak, azt pár kedves szóval teszik. Ha egy lány kigúnyolja az udvarias fiúkat, akkor az a lány bunkó.
2016. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert a többsége féreg
2016. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
És te semmiképpen ne akarj megváltozni! Nyilván nem talpnyalónak kell lenni, de ha - ahogy írtad - kedves, normális, udvarias vagy, egyszer meg fogod találni azt a lányt, aki értékeli :)
2016. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Inessential ***** válasza:
Ez nem általános.
2016. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én örülök neki :) 16L
2016. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. A baj ott kezdődik, amikor ez az egész átmegy nyálát csorgató pincsikutya effektusba. A sikertelen fiúk próbálják meg ezzel kompenzálni magukat, mert azt hiszik, hogyha egy nővel kedvesen bánnak (AMI AMÚGY ALAP VISELKEDÉSFORMA LENNE!!) akkor mindent lehet.

Aztán ha a nő elutasítja, akkor hirtelen egyből büdös ribänc lesz a nő, és valahogy lőttek az udvariasságnak.

2016. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már bocsi #8-as, de miért lenne a kedvesség alap viselkedésforma? A tiszteletet megadom mindenkinek, aki nem játszotta el valamivel (nemtől függetlenül), a nőket előre engedem az ajtónál, ha leejt valamit, felveszem neki stb., de nem értem, miért lenne elvárt, alap dolog, hogy kedves is legyek? Ez nálam kedvfüggő, hogy kivel vagyok kedves, kivel nem, mikor igen, mikor nem. Persze, ha valaki hozzám szól, igyekszem kedves lenni, de ha épp rossz kedvem van, nem fogok senkivel olyan lenni, amilyen nem akarok, csak mert az alap...


És egyébként is, ha a fiúknak kedvesnek kell lenni a lányokkal szerinted, akkor a lányok ezt miért nem viszonozzák? Mert sok lány rohadtul nem kedves, hanem lekezelő és bunkó, vagy csak átnéz a pasin, ha a pasi nem egy ecsethajú divatmajom. Az ilyen magas lovon ülő ribiktől nekem sokszor hánynom kell... Amit te írtál, az alapján te is biztos az a fajta vagy, akivel ha én kedves lennék, akkor átnéznél rajtam, mint a levegőn, de ha nem lennék kedves, akkor ki lennél akadva, hogy miért ilyen bunkók a fiúk... Na, az ilyet nem szeretem, elvárod a kedvességet, mint valami nem tudom, milyen hercegnő, de nem tudom, mire fel...

2016. júl. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez visszavezethető az egyenrangúságra. Én utálom ha valaki mindig kinyitja előttem az ajtót egy randin. 16l
2019. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!