Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A konteós társadalomellenes...

A konteós társadalomellenes elmebetegekre van jó módszer, hogy lecsillapítsuk?

Figyelt kérdés

Sajnos a környezetemben is eléggé elfajultak a dolgok. rengeteg a konteós ön és közveszélyes, akik már ott tartanak, hogy "nekik nem mondhatja meg senki, hogy mit csináljanak és konkrétan lámpa nélkül mennek a szembesávban éjszaka, mert őket nem korlátozhatja senki"


meg az ötgé, meg a csipszes oltás hívők is. Csupán egy 13 számjegyből álló adatot tartalmazó chip a kutyákban 3mm átmérőjű és 15mm hosszú. Egy kommplett nyomkövető chip, vajon mekkora? kb fél telefon méretű.


Attól fosnak, hogy egy teljesen átlagos ártalmatlan oltással beléjüknyomnak centiméter nagyságú áramköröket, de az okostelefont vígan használják. Amin talán be is van kapcsolva a tartózkodási helymeghatározás.


Elegem van már ebből, nem tudom kezelni őket. Valakinek van tippje, hogy mit lehet tenni? Régen ezeknek gumiszobát adtak, msot meg szavazati joguk van ;)


2021. ápr. 19. 16:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Szia baj van?

Főnök letolt és jöttél kiadni a dühödet egy anonim oldalra?

Mély levegő egy kettő három, és mindjárt jobb lesz.

2021. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

"nekik nem mondhatja meg senki, hogy mit csináljanak„


Aki más szolgája az nem ember,én szabad vagyok és azt támogatok akit akarok,de nem szolgálok senkit.

2021. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Buta parasztok. Nem tudsz velük mit csinálni. Élik vígan az életüket, nem érdekli őket hány ember hal meg a felelőtlen viselkedük miatt.
2021. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2: közveszélyes őrült vagy te is? Te is a szembesávban mész? Ugye, hogy nem.

kénytelen leszel azt tenni, amit a társadalom mond, vagy nagyon pórul jársz.

1-es. nincs főnököm ;) céget vezetek. nem kell dolgoznom semmit, ezért van időm másra.

2021. ápr. 19. 16:55
 5/23 A kérdező kommentje:

3: hát persze. A vélemény a legfontosabb. hogy tudjuk ki mot gondol, aztán megfelelő helyzetben változtathassunk.

De amíg valami öntörvényűen a saját világát éli és ezzel zavar/veszélyeztet másokat nem lehet támogatni ;)

2021. ápr. 19. 16:57
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Igen, én már rettegek ezektől a konteosoktol
2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Az miért van,hogy az oltást propagálók általában agresszívek mint a kérdező is,míg a szkeptikusok nyugodtabbak?
2021. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Egy kicsit idegbeteg vagy, csak ennyi a bajod. Nem mást hanem önmagad kellene lezelni... Akik nem akarják beoltatni önmagukat azért nem teszik mert nem akarnak emberkisérlet részvevői lenni, senkit nem érdekel az 5g meg a chip.
2021. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Engem különösebben nem érdekel, az sokkal inkább, hogy tukmálják az emberekre a saját hülyeségüket. Bár én a vallással is így vagyok. Nekem mindegy ki miben hisz, de azt utálom mikor akár ezen az oldalon akár a közvetlen környezetemben akarnak meggyőzni arról, hogy isten így meg úgy.


Abban viszont nem értek egyet, hogy kénytelen leszel azt tenni amit a társadalom mond különben pórul jársz, ahogy azzal sem értek egyet, hogy aki a saját világát éli azzal zavar/veszélyeztet másokat. Ez inkább maximum arról szó, hogy te magad nem tudod elfogadni, hogy vannak ilyen emberek is, meg vannak olyanok is. Magyarul számodra mindenki hülye, aki nem úgy gondolkodik mint te. Ez sokkal inkább nálad probléma, beszélj egy pszichológussal, rád fér.

2021. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én ne mvagyok agresszív. Miből gondolod? Csupán leírom, hogy elegem van az idiótákból :) vagy túl kevés smiley-t rakok? :D


Igazából nem elkeserítő az a dolog, hanem kétségbe ejtő, hogy mi lesz így az emberekkel? Egyre több az idióta, az öntörvényű szabad ember, aztán majd véletlen én is elég szabadnak érzem magam ahhoz, hogy rendre intsek egy ilyen őrültet. Ja, hogy nem tehetem? Akkor ő miért?

2021. ápr. 19. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!