Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Szilágyi...

Ti mit gondoltok Szilágyi István fiáról?

Figyelt kérdés

Nem bocsánatos amit tett. De nekem elég gyanús, hogy nem véletlenül lett bolond. 2 ilyen elvont művész közt nőtt fel, korábban azt nyilatkozta, hogy az apja tanította verekedni, k*rvázni hordta stb.

Mai is megjelent egy nyilatkozat amiben a helyszínre érkező környéken lakó ember mesélte, hogy bement, ott ült az ágyon és azt ismételgette, hogy ő neki az apja eltörte a hátát meg mennyit bántották. Én közel lakok hozzájuk, sokan mesélték hogy már ilyen fiatalon is koszosak voltak stb. Véletlen lenne, hogy ilyen fiuk lett? Ti mit gondoltok erről? Talán ezért védte az apja foggal körömmel, mert tudták, hogy van benne szerepük hogy ilyenné vált.


2020. máj. 4. 08:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltunk ott a 4 fal között. Csak arra lehet támaszkodni, amit egy alkoholista férfi állít. Az igazságot soha senki se fogja tudni.
2020. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
22%

1. Semmi kozod hozza ahogy nekem sem mas tragediajahoz

2. Ezzel az erovel a szulei pedig az o szuleire hivatkozhatnànak

2020. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
81%

Amit a fiú tett, arra nincs mentség.

Ha annyira rosszul bántak volna vele a szülei, akkor 18 évesen lépett volna, nem pedig otthon élne 40 évesen is.

A szülei azért védték, mert vannak ilyen szülők, akik nem képesek elküldeni a gyereküket, bármit is tesz az.

2020. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
79%
Elég baj ez. A gyilkosság nem megoldás. Hogy mi történt régebben, azt senki nem tudhatja. Borzalmas!
2020. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy van rá mentség egy szóval sem..

Meg is érdemelné, hogy élete végéig böriben maradjon.

Csak azért úgy gondolom, hogy nem magától lett ilyen, a kerületi csoportban is írták sokan, hogy már gyerekként is ilyen volt. Ha gyerekként is voltak már gondjai, és jó szülők voltak, akkor meg miért nem volt neki szakszerű segítség. Azért egy gyerek azt tükrözi vissza, amit a szülői minta ad általában. Az apja is nyilatkozta anno, hogy verekedni tanította a fiát stb. Szóval ez biztos igaz.


Én nem felmenteni akarom de általában érdekelnek az ilyen tragédiák miértjei is vagy hogy hogy tud így kisiklani egy élet.


Sajnos itt az anyuka sem volt soha anya típus, művész ember, ő is elég erősen iszik, tőle sem látott semmi normális mintát.


Sajnálom azért az öreget, azért senki sem érdemli ezt.

2020. máj. 4. 09:24
 6/69 anonim ***** válasza:
79%

5: ez nem teljesen igaz.

Ismerek sok olyan nem éppen példás életet élő felnőttek, akiknek teljesen normálisak a szülei, normális környezetben nőttek fel. Saját elmondásuk szerintem sem volt otthon semmi gáz. Ők választották ezt az életet.

A kérdésben szereplő fiú, aki már felnőtt férfi, pedig alkoholista. Alkoholistánál meg ne keress semmi logikát, magyarázatot. Sajnos volt a mi családunkban is. Őket tényleg semmi se érdekli, csak a pia.

2020. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
65%

Biztos vagyok benne, hogy nem volt rendben az életük, hozzáállásuk.

Nyilván ez a gyereknevelésben (vagy nem nevelésben) is megnyilvánult.


Állandóan azt lehetett róluk olvasni, hogy förtelmes nyomorban élnek...

Ezt mégis hogy lehet elérni ilyen előtörténettel?

(itt az országos ismertségre gondolok)

2020. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonymousreview60 ***** válasza:
70%

Én borzalmasnak tartom ezt, amikor egy relatíve erős - 46 éves ember - egy bizonyosan gyenge 81 évest agyonver. Ez baromi nagy bűn. DE:

Nem ismerem a hátteret. Simán lehet az, hogy a szülei olyan bűnt követtek el ellene, olyan módon hibáztak a nevelésében, hogy olyannyira kisiklott az élete, amit nem lehetett helyrehozni. Édes Anna bűnös volt? ... Hát, attól fűgg honnan nézzük.

2020. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Nekem is alkoholista apám, tudom milyenek, amúgy apám is a mai napig ha nagyon részeg ő is mindig azt hozza fel, hogy hogy verték szíjjal stb...Én nem lettem az de nekem anyám legalább jó és normális anya! Nagyon is.


De ha nem lenne az, ő se lenne olyan, akkor ki tudja velem is mi lett volna, tőle tanultam meg normálisan élni, nem apámtól.


Szóval a szóbam forgó egyén nagy valószínűséggel 2 ilyen emberrel nőtt fel, szóval inkább úgy mondanám nem csodálkozok azon mivé lett.


Mint írtam közel lakok hozzájuk, korábban meg Rákoshegynél laktak, kicsit arrébb, a nagy szüleim is ismerik őket 50 éve, akkor is már ugyanilyen koszosak voltak, ez náluk nem időskori probléma, de talán kár volt gyereket vállalniuk.

2020. máj. 4. 09:38
 10/69 anonim ***** válasza:
71%

7: mondjuk úgy, hogy hosszú évek óta nem dolgozott. De a riportban is elmondták, hogy egy betegség óta nem dolgozott.

És nem ő az egyetlen művész, aki nem volt normálisan bejelentve, így normális nyugdíja sem volt.

A fiú viszont fiatal, életerős. Mégsem ment el önállósodni.

2020. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!