Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyökér a háziorvos...

Miért ilyen gyökér a háziorvosom? A környezetemben már szinte mindenki kapott oltást, huszonévesektől is kezdve, engem meg még mindig nem hívott. Megcsörgessem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy telefont megér. Anyukám is odatelefonált, másnap mehetett oltásra, még örültek is neki, hogy legalább eggyel kevesebbet kell hívogatni.
2021. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor regisztráltál??? Akkor, amikor a környezetedben lévők????
2021. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hónapokkal korábban.
2021. ápr. 21. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hívogasd az asszisztenst.
2021. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a kormány hivatalos oldalán regisztráltál, nem pedig azon a magán oldalon, amit még novemberben, decemberben elsőként dobott ki egy Google keresés?
2021. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Figyelj, kérlek.

A koronavirus.gov.hu-n regisztráltam, leellenőriztem, a regisztrációm érvényes. Több éve dolgozom, TAJ-tól kezdve minden rendben van, ráadásul informatikai szektorban, úgyhogy bár a felvetésed jogos, ezeket a köröket lefutottam.

2021. ápr. 21. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen telefonálj lehet akár valamilyen adminisztrációs hiba is.

A férjemet pl. arra a helyre hívták be oltásra ahonnan 30 éve elköltözött pedig itt ahol lakunk be van jelentve és hetente-havonta megjelenik az orvosnál. De az itteni listán mégse szerepelt.

2021. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem támadásnak szántam... Csak akkoriban én is belefutottam abba az oldalba, és ha nem olvastam volna el a kisbetűs részt, hogy ez nem a hivatalos kormányoldal, akkor simán regisztráltam volna a rossz helyre. (Munkaviszonytól és egészségügyi ellátási jogosultságtól pedig ez az oltás nem függ tudtommal.)


Nem tudsz még egyszer regisztrálni?

2021. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd fel, azzal nem veszítesz semmit. A környezetemből élők közül is többen telefonáltak, nem sokra rá kapták az oltást. Végül én is rászántam magam, még laborba is elküldött előtte a doki, és már hívtak, hogy mehetek.

Egy dolog a regisztráció, ha felkeresed, jobban szem elé kerülsz.

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mindenképpen meg tud mondani a háziorvos, hogy rajta vagy-e a listáján, és ha igen, hányadikként. Azt hogy mikor kerülsz sorra, azt sajnos nem, változékony, hogy mikor milyen oltóanyagot kapnak, illetve, hogy ki megy hozzájuk, ki oltópontra.


Ha még nem tetted, azt is érdemes megkérdezni, hogy van-e olyan vakcina, amit a te kórtörténeteddel abszolút nem ajánl, így amikor asszisztenssel beszélsz vagy sms-t kapsz, már tudni fogod, hogyan tovább.

2021. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!