Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van az ha olvasok ezen...

Mért van az ha olvasok ezen az oldalon egy kérdést amiben van pár helyesírási hiba akkor a sok gyökér paraszt egyből beszól ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
jó most pl. Én is hülyén fejeztem ki magam de remélem mindenkihez eljut
2013. aug. 20. 17:16
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy-egy elütésbe nem szoktak beleszólni, legalábbis nagyon ritkán. De amikor valaki alapszavak helyesírásával sincs tisztában, akkor persze hogy kiosztják. Ha valaki kérdez, akkor szedje már össze rendesen mit akar. Amúgy meg nem az a gyökér paraszt, aki számon kéri a helyesírást, hanem aki 10+ éves korára sem tanult meg magyarul.
2013. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
azért mert ez nekik jól esik hogy mások hibáin röhöghetnek..
2013. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért, helyesírási hibákkal teletűzdelt mondanivalót kiadni a kezeid közül, annak mi értelme van?
2013. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

"A tudományos magyarázat az, hogy unatkoznak." /Dr Claire Hardaker, a Lancaster egyetem Művészeti és Társadalomtudományi Karának nyelvészeti vezetője./


A többség nem segítő szándékkal javít ki, ezért semmi értelme nincs, mert csak agressziót akarják átragasztani másra. Ők is ezt kapták, ős is ezt adják. Nem tudnak mást adni, mert belül üresek. Ne törődj velük. Köszönd meg, hogy ilyen kedvesek, hogy felhívják a figyelmedet erre, vagy teljesen ignoráld őket. A kedvesség és a teljes figyelmen kívül hagyás a legjobb ellenszer ilyenkor. Ha visszaszólsz, azzal csak hergeled, és örömet okozol neki, hergeled. De úgysem akarsz tőlük semmit, ezért ne etessed őket. Akit valóban érdekel, hogy mit gondolsz, az arra fog válaszolni, amit megért abból, amit közölsz vele. Még ha nem is teljesen tökéletes a szórend, vagy nem írsz helyesen néhány szót.

2013. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten bárki lehetsz, aki csak akarsz lenni!

Szomorú, hogy a legtöbben az "ostoba fajankó" figurát választják maguknak.


Az, aki el akar téríteni az eredeti témádtól mindenféle aljas támadó módon, azt csak sajnálni tudom, hogy a szomorú kategóriába esik. Aki segíteni akar, az segít. Aki kárt akar okozni, az kárt okoz.

2013. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]

2013. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!