Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hűvös,...

Mit szóltok ehhez a hűvös, esős áprilishoz?

Figyelt kérdés
Alig volt pár nap kellemes, napos idő. Végig felhős, hűvös, esős idő van.
2021. ápr. 21. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Én szeretem ezt a szomorkás időt
Várom már a jó időt
Kiborít teljesen
Lesz@rom
Egyéb
65 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Imádom ezt az időt, de nem tartom szomorkásnak. Ki döntötte el, hogy a napsütés a jó idő? Tegnap fél órán át csak néztem ki az ablakon, hogy mennyire szép minden.
2021. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jogos, csak így van a köztudatban. :) Valamiért mondjuk ha meglátom a szürke felhőket, esőt nekem is a mélabú jut eszembe egyből, más kérdés, hogy van egy hangulata, szeretem én is és nem lesz tőle rossz hangulatom, engem fel is frissít általában. Most viszont már várom a napsütést, kellemes kora nyári időt. :)
2021. ápr. 21. 14:40
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
De akkor is világos van, az a földöntúli, megborzongató fehér fény, és mintha elektromossággal lenne töltve a levegő. Szerintem az az igazi élet. A napsütés csak "smink".
2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Felőlem az egész év ilyen lehetne, ebben érzem jól magam.

Egyedül a fűtésszámla zavar.

2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Most már jobb az idő, holnap mégmelegebb lesz, utána pedig (várhatóan) 13-19 között fog stagnálni. Az április mindig szeszélyes, ebben a hónapban a 0 és 30 fok között szó szerint akármennyi lehet a napi csúcshőmérséklet, májusban már azért stabilabban melegebb nappalok és esték szoktak lenni.


Amúgy zavar, de csak azért, mert majdnem minden nap futok, és hol nagyon be kell öltöznöm, hol pedig elég csak egy rövidnadrág+póló. Ezen kívül egyébként annyira nem zavar.

2021. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

ANNYIRA VAROM MAR A NYARAT, HOPGY AZT EL NEM TUDOM MONDANI. ES PERSZE A JO IDOT IS


ki van meg ezzel igy? :D

2021. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

#3

♥❤❣

2021. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

#6 ÉN

lehetne egész évben 30 fok

2021. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

jaja xd


ui: nem tom miert lettem lepontozva, mondjuk annyira nem is erdekel

2021. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, mert a folyamatosan változó idő rossz hatással van a hangulatomra, és baromira fáj tőle a fejem :(
2021. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!