Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell ilyen negatív...

Hogy kell ilyen negatív spirálból kijönni?

Figyelt kérdés
Mindig csak a hibáimat veszem észre, sőt keresem. Semmivel nem vagyok megelégedve, egész nap csak vagyok. Semmihez nincs kedvem. Minden bajom van igazság szerint.
2021. ápr. 21. 15:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Megkérem nagyon szépen a felnőtt urakat hogy ne privátban írogassanak...

Nem is lány vagyok basszameg...

2021. ápr. 21. 15:44
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami kellene ami kimozdít a semmit tevésből. Nekem is ez volt, amíg nem volt munkahelyem.
2021. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van egy ideje...Próbálj a kapcsolataidba kapaszkodni! Az építő hobbik jók, de kevesek ahhoz, hogy kisegítsenek. És ne piálj!
2021. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Rázd le, és taposs rá!
2021. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológussal?

De ha nagyon nem akarsz, akkor olyan tevékenységek kellenek, amikben van öröm. Ha nem tudod mik ezek, kísérletezz. Például jó lehet ha elmész egy-kér új cuccot vásárolni (vagy csak próbálgatni), és látod hogy mennyi minden jól áll. Kezdj el edzeni. Tudom hogy nincs terem meg uszoda meg stb (amúgy az is megoldható ....), de tudsz futni menni pl. Szokj rá az esti futásra/sétára, hogy rendeződjenek a gondolataid a friss levegőn. Nyiss emberek felé is. Lehet hülyén hangzik, de én a tavalyi lezárásokat tinderezéssel éltem túl, amiből aztán a jelenleg is tartó, lassan 1 éves kapcsolatom lett. Vágass magadnak egy jó hajat. Kezd el egészségese(bbe)n főzni, vagy egyáltalán tanulj meg főzni. Nézegess tanulási lehetőségeket (pl okj vagy egyetem) hogy legyen motivációd és lelkesedésed.

2021. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez is a függőség egyik fajtája. Az agyunk úgy van beállítva, hogy a hibaforrásokat, veszélyeket keresse és megpróbálja megoldani.

Most hogy ezt tudod a feladat a következő: adj az agyadnak más munkát.

Olvass könyvet, Sudokuzz, merülj el a tudományban, elméletekben akármi, ami lefoglal.

2021. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam ilyesmiket, de olyan mintha csak egy feladatnak tekinteném és át akarnám ugrani. Igazából nem köt le. Youtubeon pl megnyitok 5-6 videót, de egyiket se nézem végig, és csak kattintgatok, de egyiket sem nézem meg igazából. Próbáltam chatelni emberekkel, egy idő után az sem jó, vissza sem írok. Egyre butább is vagyok úgy vettem észre:D Konkrétan csak azt várom hogy este legyen.
2021. ápr. 21. 16:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, se egyéb szakember, de depresszióval milyen viszonyba vagy? 😅
2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Spanok vagyunk XD
2021. ápr. 21. 16:14
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, amúgy nem tudom. A depis ember meg akar halni nem?

Nem nevezném magam annak, inkább boldogtalannak. Vagy nem tudom, befordult idiótának?:D

2021. ápr. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!