Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a kialakult negatív emberlátásomon?

Figyelt kérdés

Általában véve a legtöbb embert úgy látom hogy mindig kibeszélnek a hátam mögött, de ha nem is, vannak negatív gondolataik rólam. Nem tudom miért. Aztán sok a pesszimista, akik mellett elég nehéz lenni, akár munka, tanulás, vagy bármi egyéb célból. Egyfajta energiavámpírok. És nagyon sok az ilyen.

Akkor sokszor van olyan, hogy mondanak valamit én meg reagálok rá, véleményezem. Ez visszafelé már nem működik, ezért azt gondolom hogy egy senki vagyok számukra. Ez is sok emberre igaz.

Nem tudok sokrétűen beszélgetni senkivel. Van aki ért egy adott témához, a többiről viszont fogalma sincs. És ha odamegyek, csak néz rám hogy miről beszélek én neki, hagyjam békén ilyen hülyeségekkel.

Nameg a pénzért bárki átgázol mindenkin, és eladná az anyját is 10e forintért.

Szóval eléggé negatívan látom az embereket. Csak nem vagyok benne biztos hogy ez így rendjén van. F


2021. ápr. 18. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!