Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az utcazenészeket?...

Szeretitek az utcazenészeket? Szerintetek vannak köztük tehetségesek?

Figyelt kérdés
Aluljárókban, forgalmasabb helyeken sokszor látni őket, legtöbbször fiatal srácok énekelnek gitárral. Szerintem sokuknak jó adottságaik vannak ehhez a műfajhoz. Persze nem a földön fetrengő, artikulátlanul üvöltöző alkesz csövikre gondoltam utcazenészként.
2021. ápr. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt egy göndör szaxofonos pasi nagyon szerettem és.mindig adtam neki pénzt
2021. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örs aluljáróban két fiatal hegedűs. Egész jól tolják.
2021. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy városban van egy utcazenész, aki szimpi. Az idősebbek jobbak, a fiatalabbak nem feltétlen.
2021. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem őket, mindig felidegesít, amikor játszanak, nincsenek tekintettel az utca emberére és rákényszerítenek arra, hogy a bazseválásukat hallgassam. Sosem adok pénzt nekik, csak lesúlytó pillantást vetek rájuk.
2021. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak jók, persze. Volt hobbi-utcazenész ismerősöm, de ő komolyan vette, volt pl. dél amerikában tanulni. Aztán a másik véglet is jelen van. Még régen aluljáróban vártam valakire, két zenész az egyik kedvenc számomat játszotta de olyan rosszul, hogy inkább fizettem, és megkértem őket, hogy hagyják abba egy 10 percre.
2021. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!