Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utcazenészek! Megosztanátok a...

Utcazenészek! Megosztanátok a tapasztalataitokat? (ld. Lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akik rendszeresen utcazenélnek!

Mennyi pénzt kerestek? Van, aki meg tud élni csak ebből?

Váltottatok ki engedélyt? Ha igen, simán megadják, vagy mi kell hozzá? Ha nem, volt már belőle probléma?

Tényleg kell szerzői jogdíjat, ill. adót fizetni?

Volt már problémátok a koldusmaffiával?

Milyen hangszereken érdemes leginkább játszani, és hol játszotok szívesen?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 16. 01:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs senki?


:(((

2013. jún. 17. 22:17
 2/4 anonim válasza:
100%

Rendszersen utcazenélek suli mellett.

Nem sokat, mondjuk olyan helyeken ahol sok a turista (nyáron csak ezért utazgatok néha) jól fizet a dolog,d e csak nyáron, meg tavasz végén. Nem hiszem, hogy meg lehetne élni belőle. Nem váltottam engedélyt, nem tudok szerzői jogdíjról és soha semmi konfliktus nem volt koldusmaffiával. És gitárral meg ukulelével, meg ilyen kisebb hordozható ütős hangszerekkel járok ki, de elektromos gitárral is lehet ha van valami jó kisebb hordozható erősítő:)

2014. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál, zöld kéz :)


Amúgy te írtál privátot is?

2014. ápr. 1. 20:14
 4/4 anonim válasza:
100%
nem, privátot nem én írtam:)
2014. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!