Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jó, ha az amerikai...

Nem lenne jó, ha az amerikai szemét helyett Magyarországon szép hagymakupolás Ortodox templomok épülnének, az utcazenészektől a Katyusa hallatszana, erkölcs, szigor és becsület uralkodna, a közhangulat militarisztikus lenne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Te most konkrétan valami orosz MEGSZÁLLÁST támogatsz? Én is Putyin párti vagyok, de inkább két Conchita Wurst között élek, de legalább Magyarországon.
2014. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
1. vagyok: Egyszóval: NEM nem lenne jó
2014. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért lenne ez jó. Az erkölcsöt, szigort, becsületet ne Magyarországon keresd, itt már jó ideje kihalt.
2014. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne jó. Amúgy milyen amerikai szemétre gondolsz?
2014. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én azt támogatom, hogy alakuljon újra a Szovjetunió, és csatlakozzon hozzá Magyarország az Ukrán SZSZK tagjaként.
2014. aug. 11. 16:32
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
A Szovjetunióban hol keresed te az erkölcsöt? Idióta.
2014. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Megint a militarista hülyegyerek :D


Amúgy marhajó enne, bár nem tudom Magyarországnak mi köze a hagymakupolás ortodox templomokhoz, vagy miért Katyusa szóljon az utcán, az erkölcs és szigor meg az oroszoknál sem különösebben működik, pedig ők hozzánk képest ritka primitívek.


Az is érdekes hogy a kérdező által visszasírt szovjetűnió (bár gondolom nem is élt benne) annyira tökéletes volt, mégis a saját határait nem azért kellett lezárnia, mert annyira sokan tolongtak volna a kapuknál, hanem azért hogy ne lépjenek le a saját állampolgárai...ez elég sokat elmond a rendszerről.

2014. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Nem lenne jó.

Én már éltem a Nagy Testvér árnyékában kerek 31 évig.

Hol az az amerikai szemét? Hadd jöjjön csak, nem félek tőle!

2014. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Igazad van, jó lenne!

Akkor nem lenne két álszent kormánytagunk!

2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De, csak az USZSZK-t töröljük el, mert a mi nagy bölcs vezérünknek nem jut eszébe amerikahaverkodni.
2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!