Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar mindig mindenki...

Miért akar mindig mindenki lerázni?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy akárkivel találkozok (szinte) mindenki le akar rázni.

Akár csak ismerős, akár valami több, pl kapcsolat indulna...

Hanyagolnak, nem hívnak, nem olvassák el az üzeneteimet, törölnek fb.on...

És minél többször tapasztalom ezt, annál jobban mérges vagyok, utálok mindenkit, és azon gondolkozok mi a f@$z történik.


2021. ápr. 23. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Lehet ordogi kor, rossz kisugarzas miatt. Most pihentesd, mert csak egyre tobb pofona futsz. Nem te vagy ennyire szar. Es meg az ismeroseid se okvetlenul. Van ilyen, borzalmas persze.

Vedd tudomasul, es nyaron probald ujra, gorcs nelkul.

Sajat tapasztalat, ha idegenekkel kedves vagyok, boltban nem morcos, es j9n egy varatlan mosoly innen onnan, mintha megereznek a hutlen baratok, es ok keresnek.

2021. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Alapjáraton jó kedvű, nagyokat röhögő nő vagyok...

Épp költözök, 2 bőrönd ruhán kívül mindenemet szinte eladományoztam.

A nőnek aki épp 6 hete nwm olvassa az üzenetemet, egy dior parfümöt ajándékoztam, nem vagyok irigy sem..

Amikor jöttek hozzám még decemberbe, sütöttem, főztem, vásároltam. Pia, nasi...

A pasi akivel 2 éve kínlódunk, simán figyelmen kívül hagy napokig... a hajam égnek áll ettől

2021. ápr. 23. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat adsz magadból
2021. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mi lenne, ha most picit türelmesen vágynál olyan személyekre akik szeretnek ahogy vagy. Nehogy megutálj mindenkit, mert biztos, hogy van olyan, aki kedvelne, és akkor őket is eltolod magadtól.


Kicsit olyan abból amit leírtál mintha kaparnál azok után akik nem is méltatnak válaszra, a pasid meg ha napokig figyelmen kívül hagy akkor nem érdemel meg szerintem.


Nem vagy kevés, talán nem a jó körben mozogtál eddig. Kérd meg az őrangyalod szerintem nagyon szépen segítsen olyan ismerősöket találni, akik nem így állnak hozzád, és ha teszel magadért biztos megkapod amit kérsz.

2021. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért maradjunk a realitás talaján, hagyjuk az angyalokat 🙂

De köszi a vàlaszokat

2021. ápr. 23. 19:46
 6/7 anonim válasza:
A realitás akkor kezdődik, mikor hiszel abban, ami nem kézzel fogható, és neki állsz meditálni.
2021. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sokat irtál magadról, nem bántásból, de nem lehet , hogy unalmas vagy? Vagy hogy tul sokat beszélsz, adsz magadból, és emiatt "vámpírkodsz"? Engem általában ez sokott idegesíteni valakiben, ha be nem áll a szája ( nem az a baj, ha sokat beszél, hanem ha összefüggéstelenül, minden szart) vagy ha valamiért ugy érzem, hogy lesziv lelkileg.
2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!