Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá az egyik...

Hogyan vegyem rá az egyik haverom, hogy kezdjen magával valamit?

Figyelt kérdés

Van egy 25+ éves haverom, aki annyira szánalmas.. Ennyi idősen egész nap játszik, eszik, magyarul nem csinál kb semmit. Ez még nem a legnagyobb gond, hanem hogy mentális bajai is vannak valószínűleg. Folyamatosan sír nekem, hogy ő mekkora egy sz*r, meg kb minden üzenetében sajnáltatja magát eléggé feltűnően. Persze szűz is, emiatt is folyton sír nekem, hogy ő szüzen fog meghalni, nője sem volt még egyszer sem. Meg azon is folyton sír, hogy ő csak 60 kiló meg 170 centi, és bárki megverné meg ilyenek.


Na most én ezekre mondtam neki, hogy ne játszon egész nap, hanem mondjuk kezdjen el sportolni. (én is hasonló voltam 17 éves koromig, aztán életmódot váltottam, és azóta nagyon sok dologban változtam a sport miatt) Mondtam neki, hogy pár év munkával lehetne belőle egy sportos, jól kinéző ember, aki jól érzi magát, nem kell azon aggódnia hogy "bárki megveri", meg ilyenek. De erre is azt mondta, hogy ő emiatt nem akar a játékokról lemondani meg a kajáról. Aztán azt is mondtam neki, hogy menjen prostituálthoz ha ennyire zavarja hogy szűz, arra meg azt mondta, hogy vele még a prostik se dugnának..


Én már kezdem elengedni, pedig ha megfogadná a tanácsaimat szerintem pár év alatt lehetne belőle egy boldog ember is, de úgy látszik nem akar változni. Inkább csak sír egész nap, marcangolja magát stb. Szerintetek hagyjam inkább?


2021. ápr. 23. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Engedd el
2021. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sport jó ötlet, a másik nem. De inkább hagyd, csak egy energiavámpír.
2021. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2021. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!