Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog...

Mi volt a legcikibb dolog amit tini korotokban csináltatok?

Figyelt kérdés

Nekem:

1.Egyik haverom baratnojenek képével csináltam egy kamuprofilt és úgy irogattam a kiszemeltemnek.

2.Hánytam részegen egy buszon

3.Pettingeltem egy buliba egy olyan sráccal akiről kiderült hogy csak arra kellenek neki a csajok

4.smaroltam egy buliba egy olyan sráccal akit részegen helyesnek láttam de józanul másnap fogtam a fejem h Úristen h lehettem ilyen

5.Kamuztam a barátaimnak aminek csúnya vége lett...megbántam

6.Egy gáz sráccal jártam még balhesabb koromban akiről kiderült h füves de érzelmileg ragaszkodtam hozzá és így utólag visszagondolva kicsit túl későn szakítottam vele ahhoz képest h miket megtett velem


Most 22 éves vagyok és ennél komolyabb. Azóta egyetemista vagyok és építem a jövőm



2021. ápr. 24. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Befostam a buszon amikor tele volt.
2021. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 palfydanka ***** válasza:
66%

a kettes és a négyes velem is megtörténtxd

Sokszor bulikban, amikor első pár alkalommal voltam részeg, folyamatosan sírtam (???), aminek visszagondolva az égvilágon SEMMI komolyabb oka nem volt

Futottam egy olyan fiú után aki viccen kívül úgy mozgatott mint valami babáját, mert tudta hogy úgy is megteszem. Bár ez inkább az ő szegénységi bizonyítványa, hogy ezt csinálta fél évig. Azóta, mióta erőt vettem magamon, és hagytam vele minden kapcsolatot, szinte ő fut utánamxd Minden buliba meghív szinte, pedig már több, mint fél éve barátom van, és mindennél jobban szeretem❤

2021. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexeltem a wcben.
2021. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!