Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lennél boldog?

Mitől lennél boldog?

Figyelt kérdés
Próbáld meg elképzelni azt az ideális élethelyzetet, amiben boldog lennél. Azt is leírhatod, ha volt ilyen időszakod, mi tett akkor boldoggá. Lehetőleg ne elszállt dolgok legyenek benne (lottó 5-ös és társai), hanem reálisabb körülmények.

2021. ápr. 24. 23:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ezt honnan veszed?
2021. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok szeretni. (Mármint párkapcsolatra értem. Vagyis tudok, csak egy konkrét személyt és hacsak nem ő vagy, nem tudnálak szeretni.)
2021. ápr. 25. 02:19
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én otthont szeretnék.


Sosem volt otthonom, gyermekkoromban nem volt hol lakunk, raktárban laktunk pár évig, aztán olyan szükséglakásban, ahol 1 szobában lakott az egész család, 6an. Aztán szivességből sokáig egy ismerősnél, akit ezért ki kellett szolgálni. Azóta albérletekben. Most sem látszik esély arra, hogy valaha legyen saját otthonom. De csak erre vágyom. Gyűlölök mások kedvétől függeni és rettegni, hogy holnaptól kereshetek új lakóhelyet bármikor.

2021. ápr. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én boldog vagyok. Szeretem a családomat, vannak barátaim, hobbijaim, a félévem meglesz és szakmai szempontból nagyot léptem előre.


Persze lehetnék még boldogabb. Pl ha vége lenne a covidnak vagy ha szerelmes lennék.

2021. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
#12 Ezt nem tudhatod biztosan.
2021. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a világ dolgait leszámítva egy kertes házat szeretnék gyümölcsössel. A négy fal között kezdek lassan megbolondulni családostul. A közteres maszkolást meg már unom a heringek között.
2021. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

-Ha lenne egy jól működő, hosszútávú párkapcsolatom, kölcsönös szeretettel, tisztelettel (szeretnék végre "szeretve lenni" és szeretni valakit úgy igazán)

-Ha a sportomat tekintve végre el tudnám dönteni, hogy mit is szeretnék pontosan..

-Ha lenne egy jó baráti társaságom. Vannak barátaim, de úgy érzem nekem fontosabb a barátságunk, mint nekik..

-Ha itt lenne a néhai kutyám, szegény hatalmas űrt hagyott maga után. (micsoda rímek)


De egy szebb, biztosabb jövő tenne még boldogabbá (többek közt szüleim jóléte, biztos, jól fizető állás, kertesház, egészség), viszont úgy érzem annak eléréséhez egyelőre a fentiekre kellene koncentrálnom.

2021. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem is próbára tett az élet, elhagyott az asszony. A két gyerekem szerencsére sokat láthatom, ők boldogságot adnak. Emellett a hobbijaim, baráti társaságom is örömet ad.

Apró dolgok is boldoggá tudnak tenni: egy jó zene, egy szép vers...

2021. ápr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%
Csak egyetlen személlyel tudnák az lenni,az pedig te vagy.
2021. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!