Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet majd játszani a...

Ki lehet majd játszani a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Már most sok szolgáltató jelentette be, hogy tekintet nélkül az oltásigazolásra, mindenkit várnak szeretettel.

Tudtam én, hogy ez a fentről jött diszkrimináció az üzleteknek sem fog tetszeni, hisz így elesnek a bevételük jó felétől, ha csak az oltottakat engedik be.



2021. ápr. 25. 07:47
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

"Tudtam én, hogy ez a fentről jött diszkrimináció az üzleteknek sem fog tetszeni, hisz így elesnek a bevételük jó felétől, ha csak az oltottakat engedik be."

Mivel nem az az opció, hogy vagy mindenkit beengednek, vagy csak az oltottakat, hanem vagy senkit vagy legalább az oltottakat, pont fordítva.

Mellesleg nem hiszem hogy túl sokan mernének kockáztatni ilyen helyzetben még egy milliós nagyságrendű büntetést is.

2021. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Még jó, hogy kocsmába eddig is lehetett járni, szartak a szabályokra.


Béla, 42, alkoholista

2021. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Majd ha májusban bezáratják az üzletet fél évre egy másfél milliós büntetés mellett, akkor elgondolkoznak, hogy érdemes volt-e.

Ha mindenki láthatja, hogy tojnak a szabályokra, akkor a rendőrök is látják.

2021. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
igazából a teszt manipulálható, csinálsz magadnak egy pozitív tesztet, rohadsz otthon tíz napot, és el van intézve, a leggázabb része, az emberkísérletes cucc, ki van kerülve. de amilyen stabil és jól szervezett a rendszer, szerintem nem olyan nagy cucc hamisítványt gyártani sem. (amúgy meg hónapokon belül vagy visszavonják a jogsértést, vagy ebbe fognak belebukni-globálisan amúgy...)
2021. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem elég ha valaki beteg volt kell az antitest mérés, és azt nem tudsz hamisítani.
2021. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell antitest mérés, ha úgy érzed átestél rajta, viszont se dokihoz nem mentél se sehova, de úgy csak 4 hónapig nem szivatnak. Viszont ha letesztelnek és pozitív leszel, akkor otthon maradsz 10 napig és ha negatív vagy, akkor fél évre van nyugtod a baromságaiktól.
2021. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Például kölcsönadja a bátyám és azzal megyek úszni. Hasonlítunk is egymásra ha személyit is kérnék.

Egyébként pedig biztosan van aki már készít ilyen plasztikkártyákat, veszek magamnak és csókolom.

2021. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!