Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek ennyien,...

Miért hisztiznek ennyien, hogy tömeg van a terasznyitás miatt? 1 év bezártság, végre lehet élni, természetes, hogy ünnepelnek az emberek.

Figyelt kérdés
1 évig a rettegőknek kedvezett minden helyzet, gyakorlatilag alap szórakozási lehetőségek nem voltak elérhetők. Aki fél, továbbra is bezárkózhat a lakásba és be is deszkázhatja az ablakokat, de a többiek nyugodtan ünnepeljenek.
2021. ápr. 25. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nézd meg a képeket, és megérted. ha nem, nem lehet rajtad segíteni.
2021. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ne osszuk ketté az embereket, valamilyen szinten mindenki korlátozva volt, és egyéntől függött, hogy ki hogyan élte meg.


Viszont nem jó dolog, hogy ennyire felelőtlenül viselkednek egyesek. Nincs még vége a járványnak. Értem én, hogy végre teraszozhatnak, stb., de azért egymás hegyén-hátán ülni nem kellene.

2021. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem ilyen egyszerű a történet. Nekem nem azzal van bajom, hogy tömegek vannak a teraszokon. Akinek erre van igénye és ez az ünneplés, akkor menjen. Nekem azzal van bajom, hogy a kórházak lassan egy éve csak a koronavírusos betegekkel foglalkoznak, sokan maradhatnak ellátatlanul. Ha az ünneplők egy része megbetegszik vagy haza viszik a családnak a vírust és újra többen kórházba kerülnek, akkor a nem ünneplőknek továbbra se lesz esélye normális orvosi ellátásra.
2021. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
"Éld ki" még magad, utoljára! Ünnepelj egy utolsót!
2021. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg azokat, akiknek meghalt a betegségben egy közeli hozzátartozója, mit gondol azokról, akik szerin oktalanul rettegnek.
2021. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

"...de a többiek nyugodtan ünnepeljenek.":

ha meg esetleg gond lesz, akkor meg megy majd a "Nekem kártérítést jár, mert 'senki' sem figyelmeztetett, hogy ez mivel jár" téma, ugye...

2021. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az iskolákba azért nem járnak maszkban a diákok, hogy ne legyen tömeg és ne kapják el a covidot. Erre a terasznyitás apropóján rengeteg ember volt egymás hegyén hátán maszk nélkül. Következetlen döntés.
2021. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem érted, hogy aki "fél", az attól még boltba jár, és ha összefut valakivel, aki összefutott valakivel, akinek valaki átadta... Társadalomban élünk, elkerülhetetlen az ilyen.


Másrészt az emberek nem rettegnek meg félnek, bár biztos jobban esik, hogy te mekkora rettenthetetlen menőcsávó vagy. Szerintem nincs olyan a világon, aki beteg akar lenni. Erre mondják, aki nem akarja elkapni, maradjon otthon... és ezzel kezdtem, azzal még semmi nincs megoldva.

2021. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Valamikor télen leírtam egy választ, hogy na majd ha lehet menni étterembe meg uszodába, illetve piknikezni a sok fosos birkát öröm lesz nézni, ahogy béget.


Erre megkaptam válaszul, hogy az még nagyon soká lesz cuncikám.


Na mi van cuncikák!?? Ki nevet most mégis!😋😋😋😋😋

2021. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Pár napja volt egy hír, hogy valaki beesett egy gödörbe, másik arrament, lefotózta, de nem segített.


Ezentúl én is ilyen leszek azzal, aki segítséget vár. Aki remegett, hogy alkoholizálhasson, és leszar mindenkit, azt én is leszarom.

2021. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!