Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álláskeresés telefonos fóbiával?

Álláskeresés telefonos fóbiával?

Figyelt kérdés

Van rajtam kívül valaki, aki ezzel küzd?


Azzal akkora gondom nincs, ha munka során kell használni telefont, viszont magánemberként nekem hatalmas stressz.


Sokszor napokig húzom-halasztom az állásokra való jelentkezést, mert teljesen kivagyok attól, ha napközben várni kell, hogy keresnek, bármikor megcsörrenhet a telefon.


Ez annyira extrém, hogy ha hívást várok aznap kb nem is tudok semmi mást csinálni, csak szorongatom a telefont és aggódok.


Pszichológussal beszéltem már erről, de nem igazán értett meg.


Valakinek van erre valami tippje?


2021. ápr. 26. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Helló!


Nekem is van ilyen fóbiám, bár nem ennyire durva mint a tiéd.


Ha fel kell hívnom valakit, akkor néha előre leírom a kulcsszavakat és -mondatokat egy papírra, így nem akadok meg egyszer sem.


Szerintem érdemes lenne szerezned egy kis határidőnaplót, és előre beírni a lényeges dolgokat - legfőképpen hogy mikor érsz rá. Rögtön le is tudod írni bele az infókat, így azon se stresszelsz hogy elfelejtesz valamit.

2021. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%

Az egyes jó ötletet mondott. Gondolj egy állással kapcsolatos telfonálásra úgy mint egy játékra. Ha belevágsz egy kockázatos pályába lehet megnyered és nagyon klassz lesz ha meg vesztesz akkor sem lesz semmi.

Kulcsszavak és gondold át hogy mit fogsz mondani.

A pszicológus meg ha nem ért meg akkor keress másikat. Nagyon kedvesek is vannak. Én még amikor 14 éves voltam találtunk egy olyan jót. Csak sajnos másr eltelt több mint 10 év azóta és ő már nem dolgozik...

Menni fog hidd el és mégvalami:szólj ha sikerült.

Sikeres munka keresést és találást kívánok neked:

Bogi 26éves

2021. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!