Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima érettségivel milyen...

Sima érettségivel milyen munkát tudnék találni Szegeden? (értékesítői, Zepter, stb, telefonos értékesítői nem érdekel )

Figyelt kérdés
Van érettségim, továbbtanulni nem tudok, fodrásznak tanultam, de ekcéma, hajfesték és vegyszerallergia miatt abba kellett h hagyjam illetve már pénz se volt rá h befejezzem, szüleim is munkanélküliek lettek akkor, igy nem érte volna meg folytatni. Mindenféle munkát elvállalnék rengeteg helyen bent van az önéletrajzom , olyan munkákra adtam be, ahova elég a 8 általános vagy sima érettségi, de max az igérgetés megy, vagy nem válaszolnak. nem büdös nekem a munka, a takarítástól kezdve a pultosodáson át mindent elvállalok, régebben voltam árú feltöltő TESCO-nál, takarítottam néniknél, mezőgazdasági munkáim voltak, de nagyjából az van h sehova nem kellek, pedig van munkatapasztalatom. Továbbképzésre nincs pénz, munkaügyi központ is csak ígérgeti a tanfolyamokat, de mégse reagálnak a jelentkezésemre. MLM, értékesítői, telefonos értékesítői nem érdekel.)

2013. jún. 24. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
mekdönci, teszkó, dunahauz
2013. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mekibe, Tescoba beadtam de nem reagálnak rá :S Értékesítői mint ahogy írtam nem érdekel. Egy haverom is a dunaháuznál melózott de otthagyta, nem sok házat tudott eladni :D:S
2013. jún. 24. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
dunahauz mellékállásak tökéletes, meg ha nincs más akkor is csak egy kis kereskedői véna meg kreativitás kell hozzá
2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!