Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kötelezővé teszik...

Szerintetek kötelezővé teszik az orvosi egyetemeken a koronavírus elleni oltást? Elsőéves vagyok és nagyon nem szeretnék oltást kapni... (Kérlek ne menjen egymás savazása, köszönöm!)

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, és nagyon remélem, hogy igen. Elsőévesként idén lesz ápolástan gyakorlatod, oda legalább kötelező lenne.

Nem kell hogy menjen egymás savazása, de az tény, hogy orvostanhallgatóként ez egy felelőtlen és irracionális döntés.

2021. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, én nem így látom...én semmiképpen nem szeretnék oltást kapni. Remélem, nem teszik kötelezővé...
2021. febr. 18. 19:52
 3/52 anonim ***** válasza:
60%
Majd ha az orvosira jársz és tanulsz egy icipicit, majd rájössz, hogy milyen butuska is voltál, mikor nem akartál oltást
2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Elsőéves vagyok, fent írtam. Direkt kértem, hogy ne véleményezze senki ezt. Egyébként csomó orvos is hasonló véleményen van, több ismerősöm orvos, ők sem támogatják, csak nyilván a "nem kényszerített" oltásnak más vége nem lehet. De nézz körbe, több orvos is felszólalt, erre az orvosi kamara kirakta őket...
2021. febr. 18. 19:56
 5/52 anonim ***** válasza:
59%
Nem is valók az ilyenek orvosnak, akik az alapokat sem értik
2021. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
78%
Orvosként egy oltásellenes orvost sem ismerek a saját környezetemben. De persze, léteznek, ahogy létezik homeopata orvos, akupunktúrás orvos, meg egyéb félnótás / szélhámos.
2021. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
79%

Az a "csomó" max. 1-2%.

Amúgy első évben még messze nem kell értened az oltások működéséhez magas szinten, annyira, mint később, de a források kezeléséhez igen.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy mégis mit vársz? A későbbi hivatásod milyensége magában foglalja, hogy a legtöbb szakterületen emberekkel, méghozzá beteg emberekkel fogsz foglalkozni. Ebbe nem fér bele az, hogy ilyen-olyan hóbortok miatt nem oltatod be magad. Ahogy az sem, hogy a műtőben nem hordasz maszkot, stb.

Mindegy. Igen, elképzelhető, hogy kötelezővé teszik.

2021. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
68%
#6: ja ja... azok a kuruzslók... de a hangjuk nagy...
2021. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
80%
A mi háziorvosunk homeopátiás és ezoterikus programok reklámjaival van tele a rendelője, de még ő sem koronavírus oltás ellenes. xD
2021. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Számoljátok már ki az itthoni elhalálozási statisztikát. 0.1% hunyt el az összes teszt pozitív közül, mert ugye aki pozitív, az nem feltétlen beteg is. Egyik nap a tisztifőorvos azt nyilatkozta, az elhunytak 3%-a hunyt el a koronavírus következtében. Az kevesebb mint 0,003%. Akkor mégis miért bantatok engem azért, mert kockáztatom mások életét? Vicc amit csináltok, gondolkozni kéne, ezért a szarert mindent bedontottek és még közel sincs vége... Attól igenis jó orvos leszek, hogy ezt a véleményt nem osztom. Semmi köze ehhez, nyissátok ki a szemeteket. Ja és azért, mert nem vállaljuk fel magunkat pontosan azért, mert egy utolsó szarnak elmondatok, igenis sokan nem kérjük az oltást.
2021. febr. 18. 20:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!