Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire erős?

Hogy lehet valaki ennyire erős?

Figyelt kérdés
Az apai nagymamám húga állítólag gond nélkül megemelt egy 50-60 kilós gabonászsákot, illetve amikor a fia rosszul lett (felnőtt volt már; ő kb. 170 centi magas lehet és talán olyan 60-62 kiló körül), nem vonszolta, hanem felnyalábolta és vitte, pedig egy kb. 160 centi magas, átlagos testalkatú nő volt (már nem él); egyébként ápolónőként dolgozott, de nem tudok róla, hogy valaha is sportolt-e valamit (1945-ben született, és falun, úgyhogy valószínűleg nem sportolt, de fizikai munkát végzett gyerekként)

2021. ápr. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felment az adrenalinszintje attól, hogy a fia rosszul lett, így tudta cipelni. A gabonászsák pedig lehet "picike" túlzás és/vagy nem cipelte túl sokáig
2021. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Régen erősebbek és terhelhetőbbek voltak az emberek. Mi már kis nyekenyókák vagyunk hozzájuk képest.
2021. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 ez nagyon messze áll az igazságtol. Igaz én fiu vagyok de alig voltam tini és az 55 kilás tesómat simán elcipeletem. Most ketten 185 kilás vaskádat felkaptuk és vittük néhány törmelékkek eggyütt.
2021. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csontozat sokat segithet a diétátol is függ na meg hogy kiennyit dolgozik. Ha semmit nem csinálsz lehetsz akkora mint én sz@rt se fogsz emelni.
2021. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, genetika, csontozat, izomzat, életmód.

Nagyapám 70 évesen 12 órákat kaszált, engem vihetnének egyből a temetőbe egy óra múlva. A telefon nyomkodásban nem lehet megedződni.

2021. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Woah ugyan azt irtad mint én csak értelmesebben.
2021. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen apámmal arréb cipeltem egy 180 kg-os ládát... Jó mondjuk a végén el is estem😅
2021. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mamámnál nem erősebb az biztos.
2021. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!